Garanti Link'ten Mizu.com'a Özel Yüzde 15 Bonus | Kampanya Bulucu

Garanti Link’ten Mizu.com’a Özel Yüzde 15 Bonus

Garanti Link’ten Mizu.com’a Özel Yüzde 15 Bonus

Garanti Bankası’nın sosyal medya hesaplarının senkronize edilerek başlatmış olduğu Garanti Link uygulaması, kullanıcılara birçok avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Garanti kampanyaları ile Mizu.com’dan yapacağınız alışverişlerin %15’i kadar Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Mizu kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında sosyal medya hesaplarını Link’leyen ve bu kampanyaya katılan müşteriler Bonus kredi kartını kullanarak www.mizu.com internet sitesinden yapacakları ilk 200 TL ve üzeri harcamalardan harcamanın %15’i kadar Bonus kazanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece garanti Link kullanıcılarının katımına açıktır. Garanti Link kullanıcısı olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece Garanti Bonus Card, Money Visa ve Bonus Ticari kartlarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer kartlar da bu kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyada faydalanabilmek için ilk olarak sosyal medya hesaplarınızı Garanti Link ile Link’lemiş olmanız gerekir. Eğer daha önceden Link’lediyseniz, alışverişten önce www.garanti.com.tr/garantilink adresine girerek bu kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

5 Şubat tarihinde başlayan bu Bonus kampanyaları 7 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılacak olan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya belirtilen tarihler arasında Mizu.com adresinden yapılacak tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacaktır. Fakat bir kişinin bu kampanyadan kazanabileceği en fazla Bonus tutarı 60 TL olacaktır. Bunun üzerinde daha fazla Bonus kazanamazsınız. Ayrıca kampanya sadece 15.000 TL Bonus bütçesi ile sınırlandırılmıştır. Bu rakama ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ