Kampanya Bulucu

Garanti Link’ten Madame Coco’ya Özel 20 TL Bonus

Garanti bankası, diğer bankaların aksine daha farklı bir kredi kartı kampanya aracı kurguladı; Garanti Link. Bu Garanti Link ile sadece Link’leyerek birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Şimdi Garanti kampanyaları ile bu yolu kullanıp Madame Coco’dan 20 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Madame Coco kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Garanti Link’i kullanarak kampanyaya katılıp, daha sonra Bonus kredi kartınızla Madame Coco’nun internet sitesinden yapacağınız ilk iki 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10’ar TL kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Garanti Bonus Card, Money Visa ve Bonus Ticari Kartların tamamı yararlanabilir. Fakat bu kampanyanın dışında kalan kredi kartları, diğer banka kartları kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için Garanti Link kullanıcısı da olmanız gerekiyor.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Facebook Garanti link uygulaması ile ya da Garanti Link internet sitesi ile cep telefonunuzu eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Cebinize gelen doğrulama kodu ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Twitter’da da gerekli hashtag kullanılarak kampanyadan yararlanılabilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

5 Ocak tarihinde başlayan bu Bonus kampanyaları 4 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.