Garanti Link'den Koçtaş'tan Yüzde 10 Bonus Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti Link’den Koçtaş’tan Yüzde 10 Bonus Kampanyası

Kişisel sosyal medya hesabınızı banka kampanyaları ile senkronize ederek kullanabileceğiniz Garanti Link, avantajlı kampanyalarla fırsatlar sunmaya devam ediyor. Şimdi Garanti Link kampanyaları ile Koçtaş’tan yapacağınız alışverişlerin %10’u kadar Bonus kazanabilme şansınız var.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında kişisel Facebook hesabından Link’leyen müşteriler www.koctas.com.tr adresinden yapacağı 300 TL ve daha üstü alışverişlerinin yüzde 10’u kadar Bonus kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzu girerek Bonus’unuzu Link’lemek

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Garnati Bonus kredi kartı sahipleri, Money Visa kart sahipleri ve Ticari Bonus kredi kartı sahiplerinin hepsi yararlanabilir. Diğer Bonus kartları, Flexi kredi kartları, Miles&Smiles ve Bonus ailesi diğer kredi kartlarının hiç biri bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Bonus kampanyalarına katılmak için apps.facebook.com/garantilink uygulamasına giren ya da www.garanti.com.tr adresinden Facebook ya da Twitter hesaplarını senkronize eden kullanıcılar cep telefonuna gelen doğrulama kodunu girerek kampanyadan faydalanabilirler. Hesapların size ait olduğu doğrulandıktan sonra Link’leyerek her kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ekim tarihinde başlayan bu Koçtaş kampanyaları 19 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce Link’leyerek, daha sonra da Koctas.com.tr adresinden alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alacağım?

Kampanyaya katılarak Bonus kazanan müşterilerin kazandığı bonuslar 4 Aralık 2015 tarihinde harcama yaptıkları kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklenen Bonusları 5 Ocak 2016 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Kullanılmayan bonuslar bu tarihten sonra artık geçersiz olacaktır. bu kampanyaya her müşteri sadece bir defa katılabilir ve en fazla 50 TL kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.