Kampanya Bulucu

Garanti Link ile Madame Coco Alışverişlerine 20 TL’ye Kadar Bonus

Garanti’nin sosyal medya hesapları ile senkronize kullanılabilen uygulaması olan Garanti Link, kullanıcılarına birçok fırsat sunuyor. Şimdi Garanti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Madame Coco’yu Link’leyen müşteriler 20 TL’ye kadar Bonus kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Madame Coco kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Garanti Link ile Link’ledikten sonra Bonus kredi kartlarınız ile 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 10 TL Bonus, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise bir 10 TL daha Bonus kazanarak toplamda 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sosyal medya hesabını Garanti Link ile senkronize eden tüm Bonus kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Garanti Link ile Link’ledikten sonra Bonus kredi kartınızı kullanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya bireysel ve ticari kartlarda ve Money Visa kartlarda geçerli olacak.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce Garanti Link ile kampanyayı Link’lemeniz gerekir. Daha sonra kampanya kapsamında ki kredi kartları ile www.madamecoco.com internet sitesinden yapacağınız iki 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10’ar TL Bonus kazanabileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 4 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce Link’lemeli, sonra da gerekli tutarlarda ki alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alacağım?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar 11 Şubat 2016 tarihinde harcama yapılan kredi kartına yüklenecektir. Yüklenen Bonuslar 10 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olacak ve bu tarihe kadar kullanılmayan Bonuslar 11 Mart günü geri alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.