Garanti Link ile 1 Kitap Alana, 1 Kupa Hediye | Kampanya Bulucu

Garanti Link ile 1 Kitap Alana, 1 Kupa Hediye

Garanti Link ile 1 Kitap Alana, 1 Kupa Hediye

Garanti Bankası’nın sosyal medya hesapları ile oluşturmuş olduğu bir uygulama olan Garanti Link, müşterilerine birçok konuda fırsat ve avantaj sunuyor. Şimdi Garanti kampanyaları ile Link’leyen herkes 1 kitap aldığında hediye olarak Baykuş baskılı bir kupa kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Babil.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Garanti Link uygulamasını kullanarak kampanyayı Link’leyen müşteriler www.babil.com internet sitesi üzerinden bir kitap satın almış olduğunda bir adet baykuş baskısı olan bir kupa kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm Garanti bankası müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için aynı zamanda bir Facebook kullanıcısı da olmanız gerekmektedir. Çünkü uygulama sadece Facebook hesapları ile kullanılabilecek bir program olarak tasarlanmıştır.

Garanti Link’i Nasıl Kullanabilirim?

Garanti Link’i Kullanmak için apps.facebook.com/garantilink adresine girerek ya da www.garanti.com.tr adresine girerek cep telefonunuzu ilgili alana girerek bir doğrulama yapmanız gerekmektedir. Doğrulama kodu cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Gelen kodu sisteme girerek Garanti Link’i kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için Facebook hesabınız ile Garanti Link’i Link’lemeniz yeterli olacaktır. Buişlemi yapmış olduğunuz günü takip eden ilk Cuma günü kampanya kodları SMS olarak gönderilir. www.babil.com internet sitesinden kitap alışverişi yaparken bu kampanya kodunu ilgili alana yazmanız kampanyadan yararlanmanız için yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Link’leyerek kampanya kodunu almalılardır. Bu tarihler arasında alınan kampanya kodları 31 Ocak 2016 tarihine kadar da kullanılmalıdır. Kullanılmayan kampanya kodları bu tarihten sonra geçersiz sayılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ