Garanti İnternet ve Cep Şubesine Özel Apple TV ve iPhone 6S Kampanyası | Kampanya Bulucu

Garanti İnternet ve Cep Şubesine Özel Apple TV ve iPhone 6S Kampanyası

Garanti İnternet ve Cep Şubesine Özel Apple TV ve iPhone 6S Kampanyası

Bankaların internet ve mobil bankacılığı yaygınlaştırmak için yaptıkları kampanyalar, birçok kişiye hediyeler kazandırmaya ve fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Şimdi Garanti kampanyaları ile 25 Apple TV yada 25 iPhone 6S’den birini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Garanti internet şubesine ya da cep şubesine giriş yapan herkes 1 adet çekiliş hakkı kazanabiliyor. Yapılacak çekilişin sonucunda ise 25 kişi Apple TV, 25 kişi de iPhone 6S 16 GB kazanacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Garanti Bankası müşterilerinin katılımına açıktır. Müşteriler kampanyadan yararlanmak için internet bankacılığını aktif hale getirmiş olmalıdır. İnternet ya da mobil bankacılığı kullanamayan müşteriler bu kampanyadan da yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında bir defa Cep şube ya da İnternet şubesine kredi kartı bilgilerinizi ya da TC kimlik numaranızı kullanarak giriş yapmanız yeterlidir. Otomatik olarak çekiliş hakkı size tanımlanır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

19 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 20 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında giriş yaparak çekiliş hakkı kazanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Çekiliş Sonuçlarını Nasıl Öğreneceğim?

25 Aralık 2015 tarihinde yapılan çekilişin sonuçları 30 Aralık 2015 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca kazanan asıl ve yedek talihlilere de taahhütlü posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Kazanan asıl talihler ikramiyeyi almak için en geç 14 Ocak 2016 tarihinde, yedek talihliler ise 29 Ocak 2016 tarihine kadar başvuru yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ