Garanti İnternet Şubesine Arkadaşını Getirene 10 TL Hediye | Kampanya Bulucu

Garanti İnternet Şubesine Arkadaşını Getirene 10 TL Hediye

Garanti İnternet Şubesine Arkadaşını Getirene 10 TL Hediye

İnternetin ve akıllı telefonların hayatımızda ki yeri derinleştikçe ihtiyaçlarımızı ve gündelik işlemlerimizi de buna göre uyarlıyoruz. İnternet ve mobil bankacılık da bunlardan bir tanesi. Şimdi Garanti kampanyaları ile arkadaşlarınızı internet ya da mobil şubeyi kullanmak için davet ettiğinizde hem siz, hem de arkadaşınız 10 TL hediye kazanır.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile kampanya tarihi boyunca Garanti İnternet Şubesinden, ya da mobil şubeden arkadaşlarınızı da bunlardan birini kullanmaya davet ettiğinizde, arkadaşınız bu daveti kabul ederse hem siz, hem de arkadaşınız 10 TL ödül kazanır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu banka kampanyası bireysel olması şartı ile her Garanti Bankası müşterisinin katılımına açıktır. İsteyen tüm müşteriler belirtilen yollarla arkadaşlarını davet ettiklerinde bu kampanyadan yararlanabilirler. Sadece kurumsal ve ticari müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?                           

Kampanyadan yararlanmak için SMS göndermek ya da kampanyaya kayıt olmak gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet ya da mobil şubeye giriş yapıp, ayarlar menüsünün içinde olan Arkadaşını Davet Et seçeneği ile arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekir. Size verilen promosyon kodlarını, arkadaşlarınız da giriş yaparken girerse kampanya kapsamında 10’ar lira kazanırsınız. Kampanya kapsamında en fazla 5 arkadaşınızda 50 TL’ye kadar hediye kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 25 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında hem davet etmeli, hem de daveti kabul etmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Kampanya ile en fazla 30.000 ödül sunulacaktır. Bu sayıya ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ