Kampanya Bulucu

Garanti İnternet Şubesinden Turkcell Hat Sahiplerine Hediye 1 GB İnternet

Garanti kampanyaları, sadece alışverişte ve yatırım konusunda avantaj sunmak ile kalmıyor, aynı zamanda bir takım sosyal avantajlar da sağlıyor. Şimdi Garanti internet şubesine giren her Turkcell Hat sahibine, Garanti’den 1 GB internet hediye.

Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu banka kampanyası hem faturalı hat sahipleri, hem de faturasız hat sahipleri için geçerli olacak. Bu kampanya kapsamında ki hediye internet paketinizi almak için Garanti İnternet Şubesi’ne girerek “Ödemeler” menüsünden “GSM Yükleme” adımlarını izleyerek “Yükleme” seçeneğine gelip, İnternet paketinizi alabilirsiniz. Turkcell hat sahibi olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya, bu paketi alacak ilk 50.000 kişi ile sınırlı tutulmuştur. Bu kişi sayısı dolmuş olduğunda kampanyadan faydalanamayacaksınız. Kampanyaya katılmış olduğunda bir kısa mesaj ile size bilgilendirme yapılacaktır ve paket kullanımı başlayacaktır.

Garanti Bankası Turkcell İnternet

Garanti İnternet Şubesi Hediye İnternet Kampanyasının Detayları Şu Şekildedir:

• Kampanya, 28 Şubat 2015 Tarihine kadar İnternet Şubesi’nden Turkcell Faturalı ve Faturasız Hat sahipleri için yapılan 1 GB ve üzeri Cepten Internet Paketi satın alımlarında geçerlidir.
• Kampanyadan en fazla 1 kez faydalanılabilir.
• Kampanya dâhilindeki 1 GB hediye internet paketi 50.000 kişi ile sınırlıdır.
• 1 GB hediye internet kullanımı başladığında Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
• Kampanya, Turkcell tarafından düzenlenmiştir. Garanti Bankası, kampanyada kazanılan indirimin iletişiminden sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.