Garanti İnternet Şubesinden 50 Adet iPhone 6 Kazanma Şansı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti İnternet Şubesinden 50 Adet iPhone 6 Kazanma Şansı

Garanti Bankası’nın internet şubesine giriş yapan herkes iPhone 6 kazanmak için yapılan çekilişe katılabiliyor. Bu çekilişte de toplam 50 adet iPhone 6’dan biri neden sizin olmasın?

Garanti Bankası İnternet Şubesi İPhone 6 çekiliş Sonuçları…

31 Ekim tarihine kadar olan girişlerde hak kazanacağınız bu çekilişte 25 adet iPhone 6 ve yine 25 adet iPhone 6 Plus kazanma şansınız olacak. 16 GB hafızaya sahip olan bu telefonların ne kadar popüler olduğu, almak için insanların kuyruklarda saatlerce bekledikleri medyada da geniş yer bulmuştu. Yapılan her çekilişte her kişiye en fazla bir adet çekiliş hakkı verilir ve sadece bir adet iPhone 6 kazanabilirsiniz. Düzenlenen bu kampanyaya katılım için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Ayrıca Garanti Bankası personelleri de bu kampanyaya katılamazlar.

Garanti İnternet Şubesi

Bu kampanyayı kazanmanız halinde telefona ait KDV ve ÖTV gibi yasal yükümlülükler sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Katılacağınız çekiliş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır. 13 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan çekiliş halka açık şekilde yapılacaktır. Bu yüzden siz de istiyorsanız katılabilirsiniz. Saat 11:00’de yapılacak çekiliş. Çekiliş sonuçları 18 Kasım 2014 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecek. Asıl talihlilerin yanı sıra yedek talihliler de belirlenecek ve asıl talihlilerin 18 Aralık tarihine kadar müracaat etmemeleri halinde yedek talihliler almaya hak kazanacaktır. Garanti Bankası iPhone 6 Kampanyasından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey sadece internet şubesine girmek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.