Kampanya Bulucu

Garanti ile Booking.com Otel Harcamalarınızda % 4 İade!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Garanti ile Booking.com Otel Harcamalarınızda % 4 İade!” kampanyası ile birlikte Garanti Cep, Garanti One ya da Garanti İnternet Şubelerini son altı ay içinde en az bir defa kullanmış olan kişiler booking.com sitesi üzerinden Garanti Bankası kredi kartları ile yapacağınız rezervasyonlarda yüzde 4 oranında iade fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Garanti ile Booking.com Otel Harcamalarınızda % 4 İade!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 31 Aralık 2017 tarihine kadar Booking.com sitesi üzerinden Garanti Bankası kredi kartı ile otel rezervasyonu yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin son altı ay içinde en az bir defaya mahsus olmak üzere Garanti One, Garanti Cep ya da Garanti İnternet Şubelerini kullanmış olması gerekmektedir. Bununla birlikte bu koşulu yerine getiren kişilerin tek yapması gereken şey booking.com sitesi üzerinden Garanti Bankası kredi kartlarını kullanarak otel rezervasyonu yapmaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile ilgili olarak harcama alt limiti konulmadığı gibi aynı zamanda herhangi bir kullanım limiti de bulunmamaktadır.

İade Ne Zaman Yapılacak?

Kampanya kapsamında yapılacak olan iade işlemi, müşterinin rezervasyonunu yaptığı otelin ücretini ödemesinin ve konaklamasını gerçekleştirmesinin ardından 2 ila 3 ay arasında rezervasyon yapılırken kullanılan Garanti Bankası kredi kartına yapılır.

Geri ödeme sürecinin konaklama döneminin bitmesinin ardından yapılacağının da altını çizelim.

İade Tutarı Her Şeyi Kapsıyor Mu?

Kampanya kapsamında verilecek olan iade tutarı toplam konaklama ücreti üzerinden alınacak olup otel içinde yapılacak ilave harcamaları kapsamamaktadır. İade edilecek tutar ise iade yapılacak günün Merkez Bankası döviz kurlarına göre hesap edildikten sonra TL olarak müşterilere verilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılmak için 31 Aralık 2017 tarihine dek Booking.com sitesi rezervasyon bölümünde Garanti Bankası kredi kartı vermelidir. Bu alanda girilecek olan debit kartlar, sanal kart ve Garanti Bankası kredi kartlarının hepsi kampanyaya dahil edilmiştir. Bununla birlikte kampanyaya katılım için rezervasyon yaparken kullandığınız kart dikkat alınacağı için kampanya ödülü olan iade de aynı karta yapılacaktır.

Kampanya ödülü olan iade fırsatını kullanabilmek için rezervasyonunuzu kampanya linki üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Booking.com ve Garanti Bankası bu kampanyanın şartlarında önceden haber vermeden değişiklik yapma ve bu kampanyayı tamamen durdurma gibi hakları saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.