Kampanya Bulucu

Garanti Emeklilik Motosiklet, Iphone 6 ve Apple Watch Çekilişi

Garanti Emeklilik 15 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak bir çekiliş kampanyası düzenledi. Bu kampanya ile belirtilen tarihler arasında emeklilik başvurusunda yapan müşteriler çok özel hediyelerin sahibi olabilecek.

Çekilişe Nasıl Katlılabilirsiniz?

Katılım oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey Garanti Bankasına emeklilik başvurusunda bulunmak.

Çekiliş Kampanyası Sonucunda Verilecek İkramiyeler Nelerdir?

1 kişiye Vespa Primavera, 3 kişiye İphone 6, 5 adet kişiye Apple Watch verilecektir. 2015 model Vespa Primavera Motosikletin birim fiyatı 15.962 TL, İphone 6 16 GB Sılver cep telefonunun fiyatı kdv hariç 2.542 TL, Apple Watch Tablet 1.327 TL.

Çekiliş Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Garanti Emeklilik Motosiklet, Iphone 6 ve Apple Watch Çekilişi Kampanyası 15 Ekim- 15 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekiliş 22.02.2016 tarihinde halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler ise 29.02.2016 tarihli Akşam Gazetesi’ nden ve aynı zamanda da sitemizden yayınlanacaktır.

Kazanan Asil ve Yedek Talihlilerin Ne Zamana Kadar Başvuru Yapması Gerekmektedir?

Kazanan asil talihlilerin 15.03.2016 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 30.03.2016 tarihine kadar başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanamaz?

E-emeklilik Planı haricindeki bireysel emeklilik sözleşmeleri yararlanamaz. 15 Şubat 2016 tarihine kadar sözleşmeleri yürürlüğe girmiş olan kişiler kampanyadan faydalanabilecektir.

15.02.2016 tarihi itibariyle sözleşmesini sona erdirmiş, başka şirkete aktarmış veya cayma hakkını kullanmış olan kişiler çekiliş hakkı kazanamayacaktır.

Çekilişe 18 yaşından küçük olanlar, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. çalışanları katılamazlar. Katılmış olsalar dahi ikramiyeden faydalanamazlar.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye bir başkasına devredilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.