Kampanya Bulucu

Garanti Dask Sigorta Hediye Çeki Hediyeli

Her ne kadar zorunlu olarak yapılması gereken dask poliçeleri gerektiği ilgiyi görmese de, bu konuda hassas olan ve evlerini depreme karşı sigortalatmak isteyenler dask sigorta kampanyalarını incelemeye ve yaptırmaya devam ediyor.

Üstelik Garanti bankası sizlere harika bir hediye çeki kampanyası ile hizmet veriyor ve dask poliçelerinizde 50 tl Koçtaş’ta harcayabileceğiniz bir çek hediye ediyor. Tek seferde 250 lira ve üzeri harcama yaptığınızda indirimi anında kullanabiliyorsunuz.

Garanti Dask kampanyası ile böylelikle hem evlerinizi uygun fiyata garanti altına almış oluyor hem de aynı zamanda bu sigortayı fırsata çevirip 50 lira hediye çeki kampanyasına katılmış oluyorsunuz.  Dilerseniz internet şubelerinden ya da banka şubelerinden dask poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Kampanya Detayları

koctas.com.tr tarafından sunulacak 50 TL indirim, 21 Ağustos – 15 Eylül 2013 tarihleri arasında yaptırılacak Zorunlu Deprem Sigortaları için geçerlidir.
Kampanyadan, Zorunlu Deprem Sigortası’nı garanti.com.tr veya Garanti İnternet Şubesi’nden yaptıran ilk 250 kişi faydalanabilecektir.
Kazanılacak indirim 50 TL olup, kargo hariç 250 TL ve üzeri tutarlarda ve tüm ürün kategorilerinde gerçekleşecek alışverişlerde geçerli olacaktır.
Kampanya, sadece Koçtaş İnternet mağazası ve telefonla sipariş üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olup Koçtaş mağazalarında geçerli değildir.
Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir.
Kampanyadan yararlanılarak verilen siparişlerde kısmi iade talep edilirse, kısmi iadeye konu olan ürün tutarının sepet tutarına oranı doğrultusunda, sağlanan 50 TL indirimde de kesinti yapılacaktır.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 15 Ekim 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
Kampanya indirim kodları, Zorunlu Deprem Sigortası’nın satın alınmasının ardından 3 iş günü içerisinde SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun koctas.com.tr’de kullanılması gerekmektedir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
Kampanya yeni poliçeler için geçerlidir. Yenilemeler kampanyaya dahil değildir.
Garanti Bankası ve Koçtaş gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.