Kampanya Bulucu

Garanti.com.tr’den Akıllı Telefon Kampanyası

Garanti bankası hem yenilikçi, hem de teknoloji tabanlı yeni dijital bankacılık sektöründe atımlar yapmaya devam ediyor. Müşterilerinin de bu yeni uygulama ve yaklaşıma uyum sağlaması için de yeni kampanyalar ile müşteriler bu yaklaşıma kanalize edilmeye çalışılıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Garanti Banası müşterileri kampanya tarihleri arasında www.garanti.com.tr adresine giriş yapmış olduğunda Samsung ve iPhone kampanyasından yararlanabiliyor. Bu kampanya ile Genpa Ailem internet sitesinden Samsung ve iPhone marka telefonları indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Garanti kampanyalarından tüm Garanti bankası müşterilerinin katılımına açıktır. Garanti Bankası müşterisi olan ve online bankacılık hizmetini kullanan müşteriler sadece www.garanti.com.tr adresine girip tek linke tıklayarak kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Garanti.com.tr adresine girip, bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki linke tıklayarak, gelen internet sitesine üye olup Genpa Ailem’den kampanyaları olarak telefonunuzu alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında satın alım işlemini gerçekleştirmelidir.  Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu iPhone ve Samsung kampanyası kapsamında alınabilecek ürünlerin listesi yine Garanti.com.tr adresinde ki kampanya sayfasında verilmiştir. Kampanya kapsamında alacağınız ürün standart olarak bütün haklara sahiptir. Bütün ürünler 2 yıl garanti altındadır ve yetkili teknik servislerden teknik destek alınabilir. Ürünleri sipariş verdiğinizde de en fazla 1 hafta içerisinde elinize ulaşacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.