Kampanya Bulucu

Garanti Cep Şubesini İndirene, Burger King’ten Bir Menü Hediye

Bankaların akıllı telefonlarda kullanılan uygulamaların yaygınlaşması için yaptıkları kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi Garanti kampanyaları ile cep şubesini indiren ve giriş yapanlar Burger King’ten bir adet menü kazanıyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Burger King kampanyaları kapsamında başlayan bu uygulamada kampanya tarihleri arasında telefonunuza Garanti Cep Şubeyi indirmeniz ve giriş yapmanız durumunda Burger King’ten bir adet menü kazanıyorsunuz. Üstelik bu menü için ekstra hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Garanti müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm Garanti Bankası müşterisi telefonuna uygun olan cep şubeyi indirerek bu kampanyaya katılabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya tarihleri arasında yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için telefonunuzun işletim sistemine uygun Store’a girerek Garanti Cep Şubeyi indirmeniz gerekir. Daha sonra kredi kartı bilgileri ve şifre bilgileri ile bu uygulamaya giriş yapmış olduğunuzda kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” kısmında yer alan kodu Burger King restoranlarına götürerek ücretsiz menünüzü alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 23 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında uygulamayı indirmeli ve giriş yapmalıdır. Kampanya kodunu almış olduğunuzda 30 Eylül 2015 tarihine kadar bu kodu kullanmanız gerekir. Kullanılmayan kodlar bu tarihten sonra geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Tüm Restoranlarda Geçerli Mi?

Öncelikle bu kampanya online verilen siparişlerde ve paket servislerde geçerli değildir. Ayrıca kampanya sezonluk kurulan Burger King restoranlarında, havaalanı restoranlarında Mobil restoranlarda vs. de geçerli olmayacaktır. Bunun dışında kalan tüm koşullarda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya menüsüne ayran ve su dahil değildir. İstediğiniz diğer içeceklerde de fiyat farkı olması durumunda sizden tahsil edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.