Garanti Bonus'tan Saat&Saat'e Özel 50 TL Bonus Kampanyası | Kampanya Bulucu

Garanti Bonus’tan Saat&Saat’e Özel 50 TL Bonus Kampanyası

Garanti Bonus’tan Saat&Saat’e Özel 50 TL Bonus Kampanyası

Kredi kartları alışverişlerde avantaj sağlamaya devam edeceği kampanyalara devam ediyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile alacağınız takı ve saatlerden de 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen tarihler arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak Saat&Saat mağazalarından 500 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece BonusFlaş mobil uygulaması ile kampanyaya katılmak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bunların dışında ki kartlar kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Ticari kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Saat&Saat kampanyalarından faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus kredi kartınızı kullanarak herhangi bir Saat&Saat mağazalarından en az 500 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak, sadece BonusFlaş uygulaması ile mümkün olacaktır. SMS ve diğer kanallar ile kampanyaya katılamazsınız. iOs ya da Android işletim sistemli telefonlara BonusFlaş mobil uygulamasını indirip, giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra kampanyanın bulunduğu yerde ki “Hemen Katıl” butonuna dokunarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı ve alışverişi yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmaz. Kazanmış olduğunuz Bonus’lar anında kartınıza yüklenir ve 15 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ