Kampanya Bulucu

Garanti Bonus ile Peşin Harcamalarınızı İster Erteleyin, İster Taksitlendirin

Kredi kartı ile alışverişinizi yaptıktan sonra, artık onu taksitlendirme ya da erteleme imkanınız olmaz. Yaptığınız harcama peşin ya da taksit sayısı kadar kalır. Şimdi Bonus kampanyaları ile peşin yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti kampanyaları ile Bonus ve Bonus ailesi kredi kartları ile kampanya tarihleri boyunca 50 Tl ve üzeri peşin harcamalarınızı isterseniz 4 aya kadar taksitlendirebilir, isterseniz de ödemeyi erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Bonus, Money Bonus, American Express ve Miles&Smiles bireysel kredi kartlarının tümü yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir ve bu kredi kartlarının hem asıl, hem de ek kartları kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kredi kartınızı kullanarak peşin yaptığınız alışverişlerden sonra banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza bir mesaj ve kod gelecek. Gelen kod ve anahtar kelimeyi 3340’a gönderirseniz taksitlendirme ya da erteleme işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz bu işlemi Alo Garanti 444 0 333 nolu hattan ya da internet şubesinden de yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması koyulmamıştır. Fakat Garanti ve Bonus istediği zaman bu kredi kartı kampanyasının koşullarını değiştirme ya da bitirme hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için peşin alışverişi yaptıktan sonra hesap kesim tarihi gelmeden mesaj göndermelisiniz. Hesap kesim tarihinden sonra hiçbir alışveriş ertelenemez ve taksitlendirilemez.

Bu Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Bonus üyesi tüm iş yerlerinden yapılacak 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerde geçerlidir. Fakat yapılan yasal düzenlemelerin neticesinde akaryakıt, telekomünikasyon, gıda ve yemek sektörlerinde taksitlendirme işlemi ya da erteleme işlemi yapılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.