Kampanya Bulucu

Garanti Bonus ile Harcamalarınızı İster Taksitlendirin, İster Erteleyin

Yapılan kredi kartı kampanyaları her ne kadar avantajlı olursa olsun, her zaman harcama işlemi yapılmadan önce kampanyaya katılınması gerekmektedir. Harcama yapıldıktan sonra kampanyaya dahil olmak sık rastlanan bir durum değildir. Fakat şimdi Garanti Bonus kampanyaları ile yapmış olduğunuz bir harcamayı taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 50 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda, bu harcama peşin ise size bir mesaj gelecektir. Bu mesaj ile iletilen fırsat vasıtasıyla ister ödemenizi taksitlendirebilir, isterseniz de erteleyebilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Garanti Bonus kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. En az 100 TL peşin harcama yapmak şartı ile American Express ve Miles&Smiles kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Bunların dışında kalan harcamalar kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Herhangi bir alanda belirtilen tutarlarda bir harcama yapmış olduğunuzda banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza bir anahtar kelime ve şifre gelecektir. Bu anahtar kelime ve şifreyi 3340’a mesaj olarak göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. İsterseniz 444 0 333 Alo Garanti’den Garanti internet Şubesinden vs. de bu kampanyaya katılmak için işlem yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Bu kampanya için herhangi bir kampanya tarihi belirlenmemiştir. Şuan için sürekli olarak uygulanacak bir işlem olarak tasarlanıyor. Fakat hem Garanti, hem de Bonus bu kampanyanın koşullarını haber vermeksizin değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Kampanyaya Katılım İşlemini Ne Zaman Yapmam Lazım?

Harcamayı yaptıktan sonra ki ekstre tarihiniz gelmeden ertele ya da taksitlendirme işlemini yapmanız gerekmektedir. Hesap kesim tarihinden sonra harcamalarınız taksitlendirebilme ya da erteleyebilme şansınız bulunmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.