Kampanya Bulucu

Garanti Bireysel Emeklilikten Sürpriz Hediyeler

Garanti Bireysel Emeklilik, bireysel emekliliğe başvuran herkese çekiliş hakkı sunuyor. Bu çekiliş hakkı ile de birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz. Çekiliş hakkı kazanmak için yapmanız gereken tek şey www.garantiemeklilik.com.tr adresine girip, hemen başvur butonuna tıklamak. Emeklilik başvurusunu yapmış olduğunuz an çekiliş hakkını da kazanıyorsunuz. Çekilişe katılabileceğiniz son tarih 12 Ocak 2015. Yapılacak çekiliş ile 1 Kişi Samsung 65” Smart 3D Curved TV, 5 kişi 64 GB’lık iPhone 6 ve 10 kişi 16 GB’lık iPad kazanacak. Bu saye de hem geleceğinizi garanti altına almış olacaksınız, hem de muhteşem hediyelerden birini kazanabilme şansınız olacak.

Garanti emeklilik

Garanti Bireysel Emeklilik Çekiliş Kampanyasının detayları şu şekilde:

• Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.10.2014 tarih ve 40453693-255.01.02/3262-8251 sayılı izni ile 17.11.2014 (saat: 00:01)- 12.01.2015 (saat: 23:59) tarihleri arasında Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
• Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, www.garantiemeklilik.com.tr(ücretsiz) adresinde yer alan Garanti Emeklilik başvuru formunu doldurarak e-emeklilik planı için yeni sözleşme talebi oluşturan ve 16.03.2015 tarihine kadar sözleşmeleri yürürlüğe girmiş katılımcılara bir çekiliş hakkı ( Uygulama tarihleri arasında Türkiye Garanti Bankası müşterileri veya Türkiye Garanti Bankası müşterisi olmayan katılımcılar Satış Sonrası Hizmetler ve Çağrı Merkezi Birimi (ücretsiz) tarafından aranarak, başvurularına sesli onay alındıktan sonra ilgili sözleşmeleri onaylatılmakta ve bu onay sonrasında emeklilik sözleşmesi hazırlanarak yürürlüğe girmektedir) verilecektir.
• www.garantiemeklilik.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurup talep oluşturan katılımcılar, Satış Sonrası Hizmetler ve Çağrı Merkezi birimi (ücretsiz) tarafından aranıp sesli onay alınarak sözleşmeleri oluşturulacaktır. e-emeklilik planı için yapılacak talebin ardından 16.03.2015 tarihine kadar sözleşmeleri yürürlüğe girmiş olan kişiler kampanyaya katılabilir.
• Başvuru formundaki alanların eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin
eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Garanti Emeklilik sorumlu değildir.
• Garanti Emeklilik, ödül kazanan talihlileri site ya da başka bir medya platformunda
reklam amaçlı ilan etme hakkına sahiptir. Garanti Emeklilik, katılımcıların
uygunluğunu doğrulama ve kimliklerini denetleme hakkını saklı tutar.
• Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
• Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan
katılımcılar belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup,
Garanti Emeklilik’in yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
• Garanti Emeklilik, kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) ötürü oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
• Çekiliş, 23.03.2015 tarihinde saat 12:00’de TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
• Yapılacak olan çekilişte; 1 kişiye Samsung UE-65HU8500 LED TV, 5 kişiye iPhone 6 64 GB ( hat kart dahil değildir ), 10 kişiye Apple iPad MD513TU/A iPad with Retina display with Wi-fi 16 GB ( hat kart dahil değildir ) hediye edilecektir.
• Ödüllerin tanıtımı için kullanılan görseller temsil amaçlı olup gerçekleri ile farklılıklar gösterebilir.
• Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
• Asil ve yedek talihliler, 30.03.2015 tarihinde Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir.
• İkramiye kazanan asil talihlilerin 14.04.2015, yedek talihlilerin ise 29.04.2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
• Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Bu
kampanyadan, E-emeklilik Planı haricindeki bireysel emeklilik sözleşmeleri
yararlanamaz.
• Kampanyaya katılım 1 çekilişi hakkı ile sınırlıdır. Aynı kişi kendi adına birden fazla sözleşme yaptırsa dahi tek bir katılım hakkı kazanacaktır.
• Emeklilik planı için yapılacak talebin ardından 16.03.2015 tarihine kadar sözleşmeleri yürürlüğe girmiş olan kişiler kampanyaya katılabilir.
• 16.03.2015 tarihi itibariyle sözleşmesini sona erdirmiş, başka şirkete aktarmış veya cayma hakkını kullanmış olan kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
• Kampanyadan sadece sözleşme katılımcıları yararlanacak olup çekiliş hakkı sadece
sözleşme yapan kişiye verilecektir.
• 18 yaşından küçük olanlar, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. çalışanları düzenlenen
piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler ve harcamalar talihli tarafından ödenecektir.
• Ödül kazanan talihlilerin, söz konusu haklarını Garanti Emeklilik’in hatasından
kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış
iletişim bilgileri vermeleri halinde Garanti Emeklilik sorumlu tutulamayacaktır.
• Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar.
Garanti Emeklilik, Kampanya katılım koşullarına uygun davranılıp davranılmadığını
değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
• Kampanya Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
• Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.