Kampanya Bulucu

Garanti Bireysel Emeklilik Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türkiye’nin bankası Garanti’den uzun zamandır gündemde olan sağlam bir kampanya; Bireysel Emeklilik…

Özellikle de pek çok benzeri kampanyanın ötesinde bir konuma sahip olan Garanti Bireysel emeklilik kampanyası sayesinde, kişisel bir emeklilik ağı oluşumuna güvenilir adımlar atabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini odak noktasında tutmayı kendisine hedef belirlemiş olan Garanti Bankası’nın uygulamaya geçtiği bu kampanya, pek çok kesimin işini olabildiğince kolaylaştıracak türden. Üstelik Garanti Bireysel Emeklilik Kampanyası kapsamında sizlerin herhangi bir yüksek faiz oranına maruz kalmadan rahatlıkla kendi emekliliğinize referans hazırlama durumunuz olacaktır. Her daim kesintisiz ve uygun olanaklar eşliğinde kolaycı bir tutuma sahip olan Garanti Bireysel emeklilik imkanı için, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden ilgili bölümlere de rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Ki gerekli açıklamalar dahilinde de Garanti Bireysel emeklilik kampanyasının bütün avantajları hoşunuza gidebilir. Özellikle de bu avantajlar dahilinde mevcut emeklilik kampanyasına online olarak katıldığınız takdirde, 525 devlet katkısına ek olarak  ilk katkı payınızın %25’i kadar ek katkı payı da bankadan sağlanmaktadır. Yani her açıdan eş zamanlı bir şekilde kazançlı bir bireysel emeklilik başlangıcı yapmanız da mümkün olabilir. Burada müşteriler ile kurulmakta olan sıkı iletişimin de payı bir hayli fazladır. geleceğinizi garanti altına alabilmek adına oluşturulmakta olan Garanti Bireysel Emeklilik kampanya sayesinde, hayata daha güvenceli bir adım atabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Garanti Bireysel Emeklilik kampanyası dahilinde de kampanyaya uygun koşullara uyumlu olan her kesimin faydalanabileceğini bilmenizi isteriz. Her açıdan dikkat çekici gelişmeleri içerisinde bulundurmakta olan Garanti Bireysel Emeklilik kampanyası dahilinde de, kesintisiz bir emeklilik sürecinin keyfini doyasıya çıkarabilir, gönül rahatlığı içerisinde geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Garanti bireysel emeklilik kampanyasına katılım aşamaları olabildiğince kolay ilerlemektedir. bunun için online başvuru son zamanlarda en fazla tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Üstelik az önce de belirtmiş olduğumuz üzere online bir şekilde yapılacak olan başvurular kapsamında da %25 oranında bir destek çıkışını da banka bizzat kendisini yapacaktır. Bunun dışında da bankanın ülke içindeki herhangi bir şubesine giriş yaparak yetkili isimler ile görüşmeler yapabilir, net bilgiler ve kayıt işlemleriniz de gerçekleştirebilirsiniz. Zaten bu aşamalarda en baştan itibaren sizlere üzerinde durduğumuz memnuniyet olgusunu da her daim hissedeceğinizden şüpheniz olmasın.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Garanti Bireysel Emeklilik kampanyası 15 Haziran ile 31 Ağustos tarihleri arasında geçerliliğini korumaktadır. Bu tarihler içerisinde ilgili başvuru işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz takdirde de zaten uygun görüldüğü andan itibaren gerekli evrelere geçiş yapmanız mümkün hale gelmiş olacaktır. Yani herhangi bir problem yaşamadan gönül rahatlığı içerisinde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Garanti Bireysel emeklilik kampanyasının şartları açısından sizlere şu tarz bir liste yapabiliriz;

  • Kampanya belirtilen süreler içerisinde geçerliliğini korumaktadır. Süre dışında herhangi bir kampanyaya katılım olmamaktadır.
  • Ödeme ayrımı gibi bir durum bu kampanyada geçerli değildir. Yani ödemelerinizi istediğiniz koldan yapabilirsiniz.
  • Ek katkı payı ikramiyesi üzerinden devlet hakkı doğmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında başka şirketten aktarım ile gelen sözleşmeler dahil değildir.
  • Kampanyanın %25 ikramiyesi Bireysel Emeklilik sözleşmelerine garanti emeklilik tarafından yapılacaktır.

Bütün bu aşamaların tamamını göz önüne aldığımız zaman zaten sizlerin herhangi bir pürüz durumuna maruz kalmayarak gönül rahatlığı içerisinde kendi bireysel emeklilik süreçlerinizi açabilmeniz mümkün hale gelecektir. Her zaman müşterilerinin yanında olan Garanti Bankasının bu imkanını mutlaka denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.