Kampanya Bulucu

Garanti Bireysel Emekliliğe Başvuranların İlk Katkı Paylarına Yüzde 25 İlave Hediye

Türkiye koşullarında emeklilik durumu insanların gözünü korkutan, çok da avantajlı bulunmayan bir durum. Bu nedenle insanlar kendilerini güvence altına almak için Bireysel Emeklilik Sistemlerine de başvururlar. Şimdi Garanti kampanyaları ile bireysel emeklilik başvurunuzun ilk katkı payına %25 ilave Garanti’den hediye

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Garanti Bireysel emeklilik Sistemlerine online olarak www.garanti.com.tr adresinden başvuran müşterilerin ödeyeceği ilk katkı payına % 25 de garanti bankasından ilave eklenecek ve öyle yatacak. Üstelik bu sisteme yatıracakları her katkı payı için %25 devlet katkısı almaya da devam edeceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu bireysel emeklilik kampanyaları tüm müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen herkes başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat kampanyadan yararlanmak için başvurunun internet üzerinden online olarak yapılması gerekir. Şubelerden ya da başka kanallardan yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmaz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar başvuruyu yapmış olması gerekir. Ayrıca başvuru sonrasında ödeme yapacağınız yöntem kampanya açısından bir şey değiştirmez. İstediğiniz kanal ile ödeme yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Birden fazla Bireysel emeklilik Sistemi hesabı olanların sadece en eski olanları baz alınır. Kampanyanın sunacağı ek katkı payı en fazla 50 TL olabilir. Bu nedenle bir kişinin bu kampanyadan yararlanabileceği en yüksek tutar 50 TL’dir.

Verilen Ek İlave Katkı Payından da Devlet Desteği Alabilir Miyim?

Hayır, kampanya kapsamı ile size sunulan %25 ilave katkı payına devlet desteği verilmez. Devlet desteği sadece sizin yatırdığınız tutarlar üzerinden hesaplanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.