Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’nın Bireysel Destek Kredisi

Garanti Bankası’nın bireysel destek kredisi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir nitelikte. Üstelik bu enfes krediye gelir belgesiz, ikametgahsız sadece nüfus cüzdanınız ile başvurabilirsiniz. Garanti Bankasının destek kredilerini avantajlı kılan husus; kredinizin her aşamasında tekrar kredi başvurusu yapabilmeniz ya da ikinci bir ek kredi çekebilmeniz. Ödemelerde zorlanan müşterilerini de düşünmeyi ihmal etmemiş Garanti Bankası: Eğer aylık ödemelerinizde zorluk çekiyorsanız bankanıza yeniden taksitlendirme talebinde bulunabiliyorsunuz.

Açıkçası Garanti Bankası Bireysel destek kredisiyle müşterilerinİ tam anlamıyla memnun etmeyi amaçlamış. Krediye; Garanti internet şubesinden, Garanti wap adresinden, Paramatiklerden, 444 0 335 tam destek hattından, cep telefonunuzdan 3390’a kısa mesaj ile ve tabi ki tüm Garanti şubelerinden başvurabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Yeni ev mi döşeyeceksiniz, evinizi mi yenileyeceksiniz? Ailenize yeni bir birey mi katılıyor? Evin küçüğü büyüdü, okula mı başlayacak? Otomobiliniz sorun çıkarmaya mı başladı?

İhtiyacınız ne olursa olsun, Garanti’nin bireysel ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanınızla kolay başvuru imkanıyla 36 aya varan vadelerle, kefilsiz, ödemesi kolay, dertsiz tasasız Bireysel Destek Kredisi Garanti’de.

Üstelik tüketici kredinizin her aşamasında, kredi alırken ve aldıktan sonra, Tam Destek yine Garanti’den! Ödemelerde zorlanırsanız Taksit Küçültme imkanından faydalanabilir, ilave kredi ihtiyacınız olursa Ek Kredi alabilirsiniz.

garanti bireysel destek.

Kredi başvurunuzu;

garanti.com.tr, İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneği, Cepte wap.garanti.com.tr, Paramatik, 444 0 335 Tam Destek Hattı, Cepte 3390’a kısa mesaj ile, veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.