Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ndan Yurtdışı Alışverişlerinde 3 Taksit Kampanyası

Garanti kampanyaları, alışveriş ile ilgili kampanyalarını sadece yurtiçi ile sınırlı tutmuyor. Yurtdışında yapmış olduğunuz alışverişleri de kapsıyor. Şimdi Miles&Smiles kampanyaları ile yurt dışında yapmış olduğunuz alışverişleri 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Miles&Smiles kredi kartı sahibi olmak gerekiyor. Eğer karta sahip iseniz, kampanyaya kayıt yaptırarak yurtdışı alışverişlerinizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Henüz yurtdışına çıkamadan kayıt yaptırmak için telefonunuzun mesaj bölümüne DÜNYA yazarak 3340’a göndermeniz gerekiyor. Eğer bu mesajı yurtdışından gönderecekseniz +90 532 752 33 40 numarasına göndermeniz gerekecek.

Kampanyaya Hangi Aşamada Kayıt Yaptırmalıyım?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk alışverişinizi yapmadan önce kayıt yaptırmanız gerekiyor. Harcama yaptıktan sonra kayıt yaptırırsanız, kayıttan önce ki alışverişleri taksitlendiremezsiniz. Bazı operatörler yurt dışında ki telefon altyapısını desteklemediği için, yurtdışına çıkmadan kayıt yaptırmanız önerilir.

Kampanyaya Kayıt İçin Göndereceğim SMS Ücretli Mi?

Kampanya için gönderilen kısa mesajlar operatörlerin standart SMS ücreti ile aynıdır. Tüm vergiler dahil Turkcell için 0,65 TL, Avea için 0,60 TL ve Vodafone için 0, 415 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Hangi Alışverişler Kampanya Kapsamında Değerlendirilecektir?

Öncelikle kampanyanın geçerli olabilmesi için yapılan alışverişlerin 100 USD veya daha üzerinde olması gerekir. Bu kampanya internet üzerinden yapılan yurtdışı alışverişlerinde de geçerli olacaktır. Kampanya gereği akaryakıt sektöründe, Restoran sektöründe, GSM sektöründe ve Market sektöründe yapılan harcamalar kampanyanın dışında tutulacaktır. Bunun dışında kalan sektörler kampanyaya dahildir.

Bu Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu kampanya ticari kredi kartı olan Miles&Smiles Business kredi kartı hariç diğer tüm Miles&Smiles kredi kartlarında geçerli olacaktır. Asıl kart ve Ek kartlar da bu kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.