Garanti Bankası'ndan Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ndan Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyası

Garanti Bankası’ndan Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyası

Eğer yarıyıl tatili için bir karne hediyesi ya da acil ihtiyaçların için nakit destek ihtiyacı duyuyorsanız, Garanti Bankası’nın başlattığı bu kredi kampanyasına bir bakmalısınız. Şimdi Garanti kampanyaları ile uygun ödeme koşulları ve avantajlı faiz fiyatları ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapan Garanti Bankası müşterileri 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Üstelik bu kredi için 36 aya kadar da vade seçeneği sunulacaktır. Üstelik eğer Garanti müşterisi iseniz, hiç şubeye gelmeden krediye başvurabilir ve hemen hesabınıza alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkes bu kampanyadan faydalanmak için başvuru yapabilir Garanti Bankası müşterileri bu başvuruyu yaparken şubeye gitmeden de yapabilir. Fakat kampanya gereği her başvuran kredi kampanyasından yararlanamayabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Eğer Garanti Bankası internet şubesi müşterisi iseniz, kampanya tarihleri arasında internet şubesine giriş yaparak ihtiyaç kredisine başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tüm kanallardan yapılacak olan başvurularda geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Yarıyıl tatili süresince geçerli olacak. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 8 Şubat 2016 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Başvuru için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kampanya için sadece gelirinizi belgeleyecek, ücret bordrosu, gelir belgesi ya da SGK hizmet döküm belgesi getirmeniz yeterli olacaktır. Fakat her şube gerekli gördüğü taktirde farklı evraklar da istenilebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ