Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ndan İkinci El Araba Kredisi ve Sigorta Kampanyası

Şimdi isteyen herkes kredi çekerek uygun faiz oranları ile ikinci el araba sahibi olabilecek. Çünkü Garanti kampanyaları ile ikinci el araç kredisi alan ve Hayat sigortası ve kasko sigortası satın alan müşteriler uygun faiz oranları ve kredi koşullarından faydalanabiliyor.

Bu Kredi Kampanyasının Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyasının avantajı tamamen faiz oranları ile ilgili. İkinci el oto kredisi çekmiş olduğunuz zaman aynı anda Hayat Sigortası Poliçesi ve Arabam Garantide Kasko Sigortası da almış olduğunuzda bu kampanya ile %0,99 faiz oranları ile krediden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirler. Banka müşterinin şartlarını, gelir durumunu, kredi ödeme sicilini vs. göz önüne alarak bir değerlendirme yapar. Gerekli ve uygun bulduğu taktirde kredi verilecektir. Banka gerekli bulduğu durumlarda da farklı kriterler de koyabilir.

Bu Kampanya İle Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Kampanya kapsamında verilecek kredi alınacak araç türüne göre değişiklik gösterecektir. 50.000 TL’ye kadar olan araçların bedelinin %70’i kadar kredi verilebilir. Eğer alacağınız araç 50.000 TL’nin üzerinde ise araç bedelinin yarısı kadar, yani %50’sine kadar kredi verilebilir.

Bu Kredi ile İstediğim Aracı Alabilir Miyim?

Kampanya kapsamında verilecek olan ikinci el araç kredilerinde araç yaşı ile ilgili bir sınırlandırma yapılmıştır. 10 yaşın daha üstünde ki araçlar bu kampanyadan faydalanamaz. Bu nedenle sadece 10 yaş ya da daha altında ki araçlar için kredi verilecektir.

Alınacak Kredi ile İlgili Örnek Bir ödeme Tablosu Var Mı?

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı Vade (Ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
20.000 %0,99 12 1.798,15 95,24 300 %1,43 %17,15
30.000 %0,99 48 823,65 142,86 450 %1,26 %15,08

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.