Garanti Bankası'ndan Emeklilere Özel Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ndan Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

Eğer emekli iseniz kredi almanız birçok açıdan çok daha kolaydır. Sabit bir geliriniz olması ve bu gelirin devlet güvencesinde olması her bankanın size kredi verebileceği anlamına geliyor. Şimdi Garanti Bankası kampanyaları ile çok uygun koşullar için ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Garanti kampanyaları ile 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilme şansınız bulunur. Bu kredi için 36 aya kadar vade yapabilme şansınız bulunur. Üstelik bu kampanya için belirlenmiş olan faiz oranı %1,25’tir. Üstelik emekli maaşını Garanti Bankası’nda taşıyan müşterilerin ödemesi otomatik hesaptan yapılacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyaya emekli olan bütün müşteriler başvurabilir. Fakat kampanya herkese verilmeyebilir. İstediğiniz kampanya tutarına göre aylık geliriniz, daha önce ki ödeme alışkanlıklarınız gibi bir takım kriterler incelenecektir. Bu konuda son kararı başvurduğunuz şube verecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya başvuru için herhangi bir Garanti Bankası şubesine gitmeniz gerekecektir. Eğer zaten Garanti Bankası müşterisi iseniz, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile de bu kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı Garanti Bankasına taşırsanız, kredi ödemeleri için şubeye kadar gelmenize de gerek kalmayacaktır.

Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi Sonbahar mevsimi ile eşdeğer tutulmuştur. Yani müşterilerin 30 Kasım 2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu kampanya tarihi dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya İçin Hangi Belgelerle Başvurmalıyım?

Kredi için başvuru yaparken kimliğinizin yanınızda olması gerekir. Bunun dışında emekli maaşınızı gösteren bir Banka hesap cüzdanı ile emekli tanıtım kartı kredi için yeterli olacaktır. Bu belgeler şubelere göre farklılıklar gösterebilir, gerekli görülmesi halinde farklı belgeler de istenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.