Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ndan Emekli Maaşını Alana Çeyrek Altın Hediye

Garanti Bankası’ndan hem emeklilerin maaşını çekmesini kolaylaştıracak, hem de kazançlı olacak bir kampanya geldi. Bu kampanya ile emekli maaşınızı Garanti Bankası’ndan alırsanız size bir çeyrek altın hediye ediliyor. Üstelik bir yakınınızı daha Garanti Bankası’na getirirseniz bir çeyrek altın daha hediye ediliyor. Üstelik bundan sonra ki maaşlarınızı 900 Garanti şubesi veya 4000 Paramatik’ten çekebilme kolaylığı da cabası.

Bu kampanyadan yararlanmak için e-devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr adresinden banka değişikliği yapabilir, veya Garanti Bankası şubelerinden kısa bir işlem yaparak dahil olabilirsiniz. Tabi ki sadece maaşınızı getirmek yeterli değil, aynı zamanda 3 yıl boyunca kalma sözü de vermeniz gerekiyor. Garanti bankası kazanmış olduğunuz çeyrek altın için, sizin hesabınıza çeyrek altın değerinde gram altın yatırarak kampanyaya dahil eder. Üstelik bundan sonra hiçbir gelir belgesi vermenize gerek kalmadan uygun faiz oranları ile kredi de çekebilme kolaylığını yaşayacaksınız. Kampanya için son tarih 30 Kasım 2014.

Garanti Emekli Maaşı

Garanti Bankası Emekli Maaşına Çeyrek Altın kampanyası için detaylar:

Çeyrek altınlar hediye

Maaşınızı Garanti’ye getirin, üç yıl boyunca Garanti’den alma sözü ile hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın değerinde gram altın hesabınıza yüklensin! Emekli bir yakınınızı daha Garanti’ye getirin bir çeyrek altın değerinde gram altın daha hesabınıza yüklensin*!

SGK emeklilerine özel avantajlarla kredi fırsatı!

Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz** destek, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik, maaşını üç ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri üç ayda bir ödenen kredi seçeneği de var.

Paramatik’ten tek tuşla kuruşu kuruşuna maaş çekme kolaylığı!

Garanti Bankası’nın geniş ATM ağından, emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti*** ödemezsiniz.

Hesap işletim ücreti yok!

Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Bu kampanyadan yalnızca 1 Kasım 2014’ten itibaren kampanya katılım belgesini imzalayarak Garanti Bankası’na SGK emekli maaşı yatmaya başlayan ve maaşını üç yıl boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler bir kez yararlanabilir. Maaşın taşınması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın; bir yakınının maaşının Bankamıza taşınmasına referans olunması durumunda bir çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın daha kazanılır. Bir kişi bir kez referans olabilir. Referans işlemleri sadece şubelerden yapılabilir. İki kişi birbirine referans olamaz. Çeyrek altın karşılığı 1000/1000 saf altın 1,60 gramdır. Hediye yüklemesi ilk maaş yattıktan sonraki ay vadesiz altın hesabına yapılır. Açık bir Vadesiz Altın Hesabı sahibi olunmaması durumunda Altın Mevduat Hesabı Sözleşmesi imzalanarak hesap açtırılmalıdır. İki ay içinde kampanya katılım belgesi imzalanıp altın hesabı açılmadığı takdirde hediye hakkı kaybedilir. Üç yıl taahhüdüne uyulmaması ya da herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması durumunda, hediye müşteri hesaplarından tahsil edilir. Garanti Bankası her hangi bir zamanda kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Son katılım 30 Kasım 2014.
**Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir.
***Emekli maaş hesabından 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti uygulanmamaktadır.Kuruşu kuruşuna çekim için Paracard’la işlem yapılmalı ve Paramatik’te Para Çekme Menüsü’nden “Bakiye”nin tamamı seçilmelidir. Bu uygulama, Paramatik’in madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir

Kampanya için atılan kısa ileti hizmeti ücreti, Katma Değer Vergisi ve Özel İletişim Vergisi dahil, Avea için elli kuruş, Turkcell için altmış beş kuruş ve Vodafone için kırk kuruştur.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.