Kampanya Bulucu

Garanti Bankası’ ndan Kira Geliri Vergi (GMSİ) Ödemeleri’ nde 3 Taksit İmkanı

Kira Geliri Vergi ödemelerinde 3 taksit kampanyası, 6 Mart- 10 Nisan 2015 tarihleri arasında www.gib.gov.tr adresinden yapacağınız tek çekim kira geliri vergi ödemelerinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamındaki işlemlere + 3 taksit eklenecektir. Kampanyaya katılım için herhangi bir alt tutar limiti yoktur.

Kampanya Easy, Şekerbank Bonus, ING Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Burgan Bank Bonus, Tekstilbank Bonus Business,  ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, ABank Bonus Business,  Bonus Business Card, American Express Business Card, Miles&Smiles Business Card,  Bonus, Money, Flexi, American Express, Miles&Smiles Kredi Kartları dahildir. Yaptığınız işlemlerin kampanyaya dahil olmasını istiyorsanız mutlaka Garanti Pos’ üzerinden gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Garanti Bankası kampanya ile ilgili istediği değişikliği istediği zaman yapma hakkına sahiptir.

GMSİ nedir?

Gayri Menkul Sermaye İradi, sahip olunan mal ya da hakların kiraya verilmesi sonucu elde edilen kira gelirleri demektir. Bu anlamda sahip olunan haklar ya da mallar için belli bir miktar da vergi verilmesi gerekmektedir. Vergiyi, yılın iki dönemi iki eşit taksitle ödeyebilme hakkınız bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.