Kampanya Bulucu

Garanti Bankası Kampanyalarını Öğrenin ve iPhone 6 Kazanın

Garanti bankası kampanyaları, size avantajlı alışveriş, uygun kredi koşuları ve buna benzer kolaylıkları ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Şimdi bu kampanyaları cep telefonunuza mesaj olarak istediğinizde, hem her kampanyadan haberdar olabilir, hem de çekiliş ile iPhone 6 kazanabilirsiniz. Bu iPhone 6 kampanyaları 16 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Garanti Bankasına kayıtlı cep telefonunuzdan İZİNLİ yazarak 3342’ye göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Bu kampanyaya ücretsiz olarak internet şubesine, gelen mailde EVET butonuna tıklayarak ya da çağrı merkezinden de katılabilirsiniz. Bu sayede verilecek olan 5 iPhone 6’dan birini kazanma şansınız olacak.

Garanti Bankası iPhone 6 Çekilişi

Garanti Bankası iPhone 6 kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Garanti’de kayıtlı iletişim cep telefonundan “İZİNLİ” yazıp 3342’ye tüm GSM operatörlerinden (ücretsiz) kısa mesaj göndererek,
• Garanti Bankası’nda kayıtlı e-mail adresine gönderilen e-mail’deki “EVET” butonuna tıklayarak,
• Garanti İnternet Şubesin’ den (ücretsiz) müşteri numarası ve parolası ile giriş yaparak tanımlamalar menüsü/ bilgi güncelleme adımı altındaki bilgilendirme ayarları seçeneği üzerinden,
• Garanti Bankası şubelerine giderek ya da 444 0 333 no’lu Çağrı Merkezi’ni arayarak,
Garanti Bankası’na ait pazarlama iletişimlerine izin onayı veren Garanti Bankası gerçek müşterileri çekilişe hak kazanacaktır.
• 1 kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir.
• Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası personeli yararlanamaz.
• KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır
Bu kampanya T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.02.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/332-798 sayılı izni ile 16.02.2015(Saat:00.01)-16.04.2015(Saat:23.59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde iletişim izin onaylarını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında T.Garanti Bankası A.Ş.’de kayıtlı iletişim cep telefonundan “İZİNLİ” yazıp 3342’ye tüm GSM operatörlerinden (ücretsiz) kısa mesaj göndererek, T.Garanti Bankası A.Ş.’de kayıtlı e-mail adresine gönderilen e-mail’deki “EVET” butonuna tıklayarak, İnternet Şubesi’den (ücretsiz) müşteri numarası ve parolası ile giriş yaparak tanımlamalar menüsü/ bilgi güncelleme adımı altındaki bilgilendirme ayarları seçeneği üzerinden, T.Garanti Bankası şubelerine giderek ya da 444 0 333 no’lu Çağrı Merkezi’ni arayarak T.Garanti Bankası’na ait pazarlama iletişimlerine izin onayı veren T.Garanti Bankası gerçek müşterileri çekilişe katılacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır ve bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişte 5 kişi iPhone 6 16 GB Space Grey Cep Telefonu(Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş 27.04.2015 saat 11.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 30.04.2015 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. İkramiye teslimi için asil talihliler en geç 15.05.2015, yedek talihliler ise en geç 30.05.2015 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Kampanyaya, T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile T.Garanti Bankası’nda idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Çağrı Merkezine yapılacak aramalar Türkiye’nin her yerinden şehir içi konuşma tarifesi üzerinden müşteriye yansıtılacaktır. 3342’ye tüm GSM operatörlerinden gönderilen kısa mesaj bedeli T.Garanti Bankası A.Ş. tarafından karşılanacaktır. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.