Kampanya Bulucu

Garanti Bankası İphone 6 Çekilişi Sonuçları

İletişim izni verenler için hazırlanan bu çekiliş bir çok bankanın uyguladığı bir kampanya. Son zamanlar da hemen hemen bütün büyük bankalar müşterilerinin iletişim bilgilerini kullanma karşılığında iphone 6 kazanma şansı veriyor. Garanti Bankası’nın müşterilerinden iletişim bilgilerini kullanma izni veren müşteriler kazandılar.

Bu kampanyaya 16 Şubat 2015 tarihinde başladı. 16 Nisan 2015 tarihine kadar Garanti Bankası’nda kayıtlı telefon numaralarından  “İZİNLİ” yazıp 3342’ye bütün GSM operatörlerinden ücretsiz mesaj gönderenler bu çekilişe katılma hakkını kazandılar. Aynı zamanda bu kampanyaya Garanti’de kayıtlı e-mail adresinize gönderilen e-mail’deki “EVET” butonuna tıklayarak, 444 0 333 no’lu Çağrı Merkezi’ni arayarak, İnternet Şubesi’den  müşteri numarası ve parolası ile giriş yaparak tanımlamalar menüsü/ bilgi güncelleme adımı altındaki bilgilendirme ayarları seçeneği üzerinden ya da ya da herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek de katılınabiliyordu.

Garanti Bankası İphone 6 Çekilişi Ne Zaman Yapıldı?

Garanti Bankası İphone 6 çekilişi noter huzurunda 27.04.2015 tarihinde 11:00’da isteyen müşterilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kazanan Talihlilerin Son Başvuru Tarihi Nedir?

İkramiyeyi teslim almak için asil talihliler en geç 15.05.2015, yedek talihliler ise en geç 30.05.2015 tarihine kadar başvurularını yapmalıdırlar. Çekiliş sonuçları posta yoluyla gönderilecektir ve postadaki gecikmelerden Garanti bankası sorumlu değildir. Son başvuru tarihine kadar ikramiyelerini teslim almayan müşteriler ikramiyeden faydalanamazlar.

Çekiliş Sonuçları

garanti bankası iphone 6 çekilişi sonucu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.