Garanti Bankası ile American Express Card'a Başvuranlar Avrupa Şampiyonasına Katılma Şansı Yakalıyor' | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Garanti Bankası ile American Express Card’a Başvuranlar Avrupa Şampiyonasına Katılma Şansı Yakalıyor’

Tüm dünyada kullanılabilen ve sadece ayrıcalıklı insanların kullanabildiği American Express Card, şimdi Garanti kampanyaları ile sahiplerini bekliyor. Üstelik başvuran ve başvurusu onaylananlar 2015 FIBA Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonasına katılma şansı elde ediyorlar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

American Express kampanyaları ile bu kredi kartına başvuran ve başvurusu onaylanan tüm müşteriler otomatik olarak bir çekiliş kampanyasına dahil ediliyorlar. Çekiliş ile belirlenen 5 talihli çift, değeri 7.600 Euro olan Berlin Avrupa  Basketbol Şampiyonası seyahati kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya American Express kredi kartına başvuran ve başvurusu onaylanan tüm portföy müşteriler için geçerlidir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya tarihleri arasında başvuruyu yapmış ve onayı almış olması gerekiyor.

Bu Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru için, banka şubelerinden, internet şubesinden, çağrı merkezinden bireysel olarak başvuru yaparak, ya da kısa mesaj göndererek işlem yapabilirsiniz. Kısa mesaj ile başvuru için telefonunuzun mesaj bölümüne AMEX yazıp 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile birlikte gerekli yönlendirme de sağlanacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

26 Haziran tarihinde başlayan bu çekiliş kampanyası 25 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyenler bu tarihler arasında başvuruyu yapmış ve onayı almış olmalılardır. Bu şartları kampanya tarihleri arasında sağlayamayanlar çekilişe katılım hakkı kazanamayacaktır.

Kampanyanın Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Kampanyaya katılmaya hak kazananların çekilişi 28 Temmuz 2015 tarihinde, saat 15:30’da Gayrettepe İstanbul’da halkın katılımına açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Asil ve yedek talihliler ise 30 Temmuz 2015 tarihli Posta gazetesi ile tüm halka duyurulacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.