Kampanya Bulucu

Garanti Bankası Check In Matik Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Garanti Bankası Check In Matik üzerinden alınacak indirim kodu ile birlikte Kentucky Fried Chicken üzerinden vereceğiniz 30 TL ve üzeri siparişlerde yüzde 30 oranında bir indirim yakalama fırsatını elde edersiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Garanti Bankası Check in Matik üzerinden alınan indirim kodlarını bu tarihe kadar kullanmadığınız taktirde indirim kodları iptal edileceğinden dolayı bu kodları kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Garanti Bankası Check In Matik üzerinden bir adet kod almaları gerekmektedir. Almış olduğunuz kodları KFC Türkiye resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız 30 TL ve üzeri alışverişlerde kullanarak yüzde 30 oranında bir indirimden yararlanmanız mümkün olacaktır.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Bu indirim kodunu kullanmak için “Kovanızdakiler” bölümünde yer alan “İndirim Kodunu Kullan” düğmesine bastıktan sonra ekranda açılacak olan alana bu indirim kodunu yazmanız gerekiyor.

Bununla birlikte “Kovanızdakiler” bölümünün alt kısmında yer alan “Sipariş Ver” butonuna bastıktan sonra karşınıza gelecek olan siparişi bitirme sayfasında bulunan “İndirim Kodunu Kullan” simgesine bastığınız taktirde açılacak olan alana indirim kodunu yazarak bu kampanyadan faydalanmanız mümkün olacaktır.

Kampanyaya Katılma Sınırı Var mı?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler sadece bir defaya mahsus olmak üzere kampanyadan faydalanabilirler. İndirim kodlarını sadece tek bir sipariş üzerinden kullanabilirsiniz.

Kod Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında KFC üzerinden indirim kazanabilmek için konulan indirim kodu sınırı 12.000 adettir.

İndirim Kodu Nerede Geçerli?

Garanti Bankacı Check in Matik üzerinden almış olduğunuz indirim kodlarını sadece KFC resmi internet sitesi üzerinden kullanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İndirim kodunu kullanarak yapmış olduğunuz bir siparişi iptal ettiğiniz taktirde henüz 28 Şubat 2017 tarihine gelmediğiniz taktirde bu indirim kodu tekrar aktif olacağı için bu kodu tekrar kullanmanız mümkün olacaktır.

İndirim bedeli parça parça kullanılamaz. İndirimin iadesi yapılamaz.

Sahte hesapların tespit edilmesi ya da ticari alımların tespiti halinde kampanya koşullarının kötüye kullanılması sebebi ile KFC Türkiye tarafından indirim kuponlarını iptal etme hakkı bulunmaktadır.

KFC Türkiye tarafından bu kampanyaya ilişkin şartların değiştirilme ve kampanyanın doğrudan durdurulma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.