Kampanya Bulucu

Futbolu Doyasıya Yaşa

Bu Kampanya Ne Gibi Bir Avantaj Sunar?

Bu kampanya ile birlikte on kişiye 5.000 TL tutarında 2017 yılında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final maçı için gezi programı düzenlenecektir. Bununla birlikte 50 kişiye 1.142,24 TL değerinde 500 GB kapasiteye sahip Sony PS4 oyun konsolu, 200 kişiye 468 TL tutarında altı aylık TİVİBU paketi verilecektir. Tivibu’ya ait kullanım 1 Haziran’dan başlayarak 15 Aralık tarihinde sona erecektir. Ayrıca Tivibu ip tv ve uyduda bu paketin içerisinde yer almaktadır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 15 Ocak 2017 tarihinde saat 00.01’den itibaren 15 Nisan 2017 tarihine kadar Türkiye’nin dört bir yanında satılan ve kampanya dahilinde bulunan Pepsi kutu ya da pet şişe ürünlerinde yer alan şifrelerle birlikte Pepsi resmi internet sitesine girmeleri ve gereken şartları gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler kampanyada belirtilmiş olan tarihler içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında satılan 330 ML’lik pepsi kutu ürünlerinde yer alan lacivert renki açma halkalarında ya da 1 litrelik Pepsi pet ürünlerinde yer alan gümüş renge sahip kapakların altında yer alan şifre ile birlikte Pepsi resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde isim, soy isim, adres ve telefon bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelidir.

Çekiliş Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Bu kampanyanın çekilişi 20 Nisan 2017 tarihinde saat 10.00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Bu yer İstanbul’un Mecidiyeköy – Şişli bölgesinde Eski Osmanlı Sokağında ve No: 10/5’te yer almaktadır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman ve Nereden Yayınlanacak?

Kampanya kapsamında yapılan çekilişin sonuçları 24 Nisan 2017 tarihinde Güneş gazetesinde yayınlanacak olup 9 Mayıs 2017 tarihine kadar kazanmış olduğu ödüller için başvurmayan kişiler ile 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmamış olan yedeklerin ikramiyeden yararlanmasına izin verilmeyecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılan kişiler her bir şifre için tek bir çekiliş hakkına sahip olacaktır.

Bu kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir.

Kampanyaya katılan kişilerin şifre, isim ve soy isim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmesi gerekmektedir. Bu bilgileri eksik ya da yanlış giren kişiler çekilişe katılamayacaktır.

Adres bilgileri açık bir şekilde belli olmayan ya da eksik girilme sebebi ile net bir şekilde tespit edilemeyen kişilerin gazetede yer alan çekiliş sonuçlarındaki isim ve soy isim sayesinde ikramiyeyi kazanması mümkündür.

Yolculuk ikramiyesi iki kişiliktir.

Şifre tekrarı gibi durumlarda ilk gönderilen şifre esas alınacak ve tekrar gönderilmiş olan şifreler göz ardı edilecektir.

Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez ya da bir başkasına devredilemez. Bu ikramiye sadece çekilişi kazanan kişi tarafından kullanılabilir.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçük kişiler katılamaz. 18 yaşından küçük olup kampanyaya katılan ve çekilişi kazanan kişilere ikramiye verilmeyecektir.

Masraflar ve diğer bilgiler için Pepsi resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.