Kampanya Bulucu

Free Kredi Kart’ı için Ek Kart Çıkaranlara 15 TL Chip-Para Hediye

Akbank güvencesi ile hizmet veren ve Axess ailesinin bir üyesi olan Free kredi kartları, masrafsız kredi kartı olarak birçok müşterinin gönlünü kazanmıştı. Şimdi yapmış olduğu kampanyalar ile de bunu devam ettiriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Free kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında ek kart için başvuru yapan ve ek kredi kartını alan müşteriler 15 TL Chip para kazanıyor. Üstelik ayda bir defa olmak şartı ile ne kadar kredi kartı çıkarırsanız, bu kampanyadan o kadar yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından, Free kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerli olup, sadece asıl kart sahipleri bu kampanya için başvuru yapabilir. Ek kart kullanan müşteriler bu kampanya için başvuru yapamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Akbank Direkt İnternet şubesine giriş yapıp ek kart için başvuru yaparak, ya da SMS yolu ile başvuru yaparak bu kampanyaya katılabilirsiniz. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne EKKART yazıp 4425’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak 2015 tarihinde başlayan bu ek kart kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar bu kampanya için başvuru yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Chip-Paraları Nasıl Alır ve Kullanırım?

Ek kart için başvuru yaptıktan sonra ek kartın çıktığı ayı takip eden ayın ilk haftası asıl karta Chip-paralar yüklenir. Örneğin Kasım ayında çıkan kartın ödülü Aralık ayının ilk haftasında yüklenecektir. Eğer ek kartı 6 ay dolmadan iptal ederseniz verilen Chip-Paralar geri alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.