Kampanya Bulucu

Free ile Sahibinden.com’da 60 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Free ile Sahibinden.com’da 60 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Free kartına özel olarak sahibinden.com sitesi üzerinden “GeT” yani Güvenli e – Ticaret ilanları üzerinden yapacağınız 500 – 999,99 TL arasındaki alışverişlerde 30 TL değerinde, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Free ile Sahibinden.com’da 60 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Free kartını kullanarak Sahibinden.com sitesi üzerinde yer alan Güvenli e – Ticaret ilanlarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin “SAHİBİNDEN” yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bununla birlikte kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayan kişiler de bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Bu kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılmak isteyen kişilerin Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden tek bir mesaj atması yeterli olacaktır. Bununla birlikte gönderilecek olan kısa mesajlar için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonesi olan müşterilerden 0,65 TL değerinde kısa mesaj ücreti alınır.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız Chip Para’lar kartınıza aynı gün içinde yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Chip Para’ları 15 Mart 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Chip Para’lar 16 Mart 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya Wings, Neo, Free, Axess ve sanal kartları kullanarak yapacağınız tek seferli 500 TL ve üzeri vade farksız taksitli ve tek ödeme işlemleri ile katılmanız mümkündür.

Bununla birlikte Bank’O Card Axess ve ticari kartlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kat bazında yapılmamış, müşteri bazında yapılmış bir kampanyadır. Bu nedenle de her bir müşteri bu kampanyadan sadece tek bir kez yararlanabilecektir. Bu kampanyaya katılan bir kişinin kazanabileceği en yüksek Chip Para miktarı 60 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamına “Mücevher, Takı ve Altın” kategorisinde yer alan ürünlerden yapılacak olan alışverişler ile kontör alışverişleri dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında kampanya koşullarını gerçekleştirdiğiniz ilk anda ödüllendirilirsiniz.

İptali ve iadesi gerçekleştirilen ürünler dikkate alınacak ve bu işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Yasal mevzuat sebebiyle taksitlendirme ile ilgili yapılmış olan düzenlemeleri öğrenmek için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Akbank bu kampanya ile ilgili olarak oluşturmuş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.