Kampanya Bulucu

Free ile BiSU’da Yıl Boyunca % 50 İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Free ile BiSU’da Yıl Boyunca % 50 İndirim!” kampanyası ile birlikte Bi Su uygulamasında tanımlamış olduğunuz Free kartınız kullanarak yıl boyunca vereceğiniz su siparişlerinde yüzde 50 oranında indirim kazanma fırsatı sizleri bekliyor! Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken şey Free kartınızı Bi Su uygulamasında tanımlamak ve su siparişi vermektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Free ile BiSU’da Yıl Boyunca % 50 İndirim!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 7 Şubat ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bi Su mobil uygulaması üzerinden Akbank kredi kartını kullanıp mobil ödeme yaparak su sipariş vermeleri gerekmektedir. Böylelikle bu şartları sağlayan kişilerin yüzde 50 oranında indirim kazanır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında kullanımına izin verilmiş olan kredi kartlarını kullanarak Bi Su uygulaması üzerinden su siparişi vermektir.

Bu kampanyadan tam olarak faydalanmak istiyorsanız ilk önce Bi Su mobil uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirilmeli ardından ödeme anında gelindiği zaman da kampanya kapsamında kullanımına izin verilmiş olan Akbank kredi kartının kullanılarak mobil ödeme yapmalısınız.

Kampanyadan Hangi Kartlar İle Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan Free, Wings, Axess Business, Axess, Wings Business ve Axess Kobi kredi kartlarını kullanarak ve bu kredi kartlarına bağlı olan Akbank sanal kartlarını kullanarak yararlanmanız mümkündür.

Ayrıca BKM Express ile tanımlanmış olan kartlar ile yapılacak olan ödemeler de bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında çeşitli sınırlar bulunmaktadır. Bu sınırlardan ilki bu kampanyadan yararlanılabilecek işlem sayısının 100.000 işlem ile sınırlandırılmış olmasıdır. Belirlenmiş olan bu işlem sayısına ulaşılmasının ardından kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır.

Bununla birlikte her bir müşterinin kampanya dönemi boyunca kampanyaya katılabileceği tüm kartlarla birlikte toplamda faydalanabileceği indirim bir ay için 15 TL ve kampanya bitene kadar da 120 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Alışveriş sırasında tam sipariş bedeli gözükecek olsa da daha sonra indirimler ekstreye yansır.

Bu kampanya kapsamında yapılacak mobil ödemeler aktif markalarda geçerli olacaktır. Bununla birlikte satın alınacak olan damacana su markaları bölgeden bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple de damacana su fiyatları markadan markaya göre değişiklik gösterebilir.

Satın alma işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin elinde boş damacana olmaması halinde, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti ya da depozito ücreti talep edilebilir.

Ay döngüleri ilk alışveriş yapma anınızdan bağımsızdır. Ay döngüsü her ayın sön gününde tamamlanır.

Bank’O Card Axess ve Neo kartları bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bi Su ve Akbank bu kampanya ile ilgili oluşturmuş oldukları şartların istedikleri bölümünde ya da tüm bölümlerinde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.