Kampanya Bulucu

Forum Gaziantep AVM Hediye Akaryakıt Kampanyası

Forum Gaziantep ve petrol ofisi beraber başlattığı kampanyadan bahsedeceğiz. Bu kampanya kapsamında Güneydoğunun en büyük AVM’si olan forum Gaziantep AVM’den aynı gün içerisinde 250 TL’yi aşan alış verişlerinizde Petrol Ofisi’nden 30 TL hediye akaryakıt kazanıyorsunuz.

Petrol Ofisi Alışveriş sizden akaryakıt Forum Gaziantep AVM’den sloganla başlattığı kampanyadan her müşteri yararlanabilir. Güneydoğunun en büyük AVM’si olan Forum Gaziantep madeni yağ ve market alışverişleriniz 250 TL içerisinde sayılmayacaktır.  Bununla beraber kazandığınız hediye yakıtı Tüm anlaşmalı  Petrol Ofisi benzinliklerinden kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında alabilirsiniz. Hediye yakıtı kazanabilmek için alışveriş fişlerinizi Forum Gaziantep AVM’deki  danışma noktalarından ibraz ettirmeniz gerekiyor. İbraz edilmeyen fişler geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 13 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında ibraz edilmeyen fişler veya kullanılmayan hediye akaryakıt kartları geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Katılım koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamı içerisinde tek seferde  250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL değerinde akaryakıt ya da otogaz kartı kazanacaksınız.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre almanız gerekiyor. Bunun için cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak “AKTIF” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde bulunan 16 haneli kart numaranızı yazmanız gerekiyor. Daha sonra AD ve Soyisminizi aralarında boşluk bırakarak “7627” gönderdiğinizde kampanyadan yararlanabileceksiniz. Mesaj Örneği “AKTIF 7000190070001900 Kampanya Bulucu” şeklinde mesaj oluşturduktan sonra 7627 gönderin.
  • Hediye akaryakıt ya da otogaz kartları yalnızca Positive Card altyapısı ile uygun ve anlaşmalı Petrol Ofis istasyonlarında kullanabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılan tüm müşteriler bu koşulları kabul etmiş olur.
  • Kampanya kapsamında  Positive Card başvuru formunun tüm şartlarını kabul etmiş olacaklardır
  • Petrol Ofisi A.Ş ve Forum Gaziantep AVM kampanya koşullarını değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Bir müşteri aynı gün içerisinde aynı mağazadan en fazla bir kez fiş ya da faturayla kampanyaya katılabilir. 250 TL tutarında yapılan alışverişlerde kişinin yalnızca bir adet katılım hakkı vardır. Maksimum olarak kampanya kapsamında bir müşteri 30 TL akaryakıt ya da otogaz kazanabilir.
  • Bununla beraber toptan alınan fişler geçersizdir. tütün, tekel ve market alışverişleri geçersizdir.
  • Kampanyaya AVM çalışanları ve mağaza personelleri katılamaz.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.