Ford'tan Şubat Ayına Özel Ticari Araç Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford’tan Şubat Ayına Özel Ticari Araç Kampanyası

Ford’tan Şubat Ayına Özel Ticari Araç Kampanyası

Ford’tan ticari araç almayı düşünenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor. Şimdi Ford kampanyaları ile çok uygun ödeme koşulları ve kredilerle istediğiniz Ford Ticari aracı kolaylıkla alabilirsiniz. Üstelik kampanya ile %0 faiz oranı imkanından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında çok uygun kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Şimdi tüm Ford ticari araçlarda ve Ford Ranger araçlarda 20.000 TL’ye kadar alacağınız kredilerde %0 faiz oranından ve 20 ay vade fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey herhangi bir Ford Yetkili Satıcılara başvurmak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece FordFinans ile alınacak kredilerde geçerli olacaktır. Farklı kurumlardan alacağınız kredilerde tamamen o kurumun şartları geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Ford Yetkili Satıcılarına başvurmuş olmanız kampanyadan yararlanmak için yeterlidir. Başvuru ile beraber gerekli yönlendirme yapılacak ve adınıza FordFinans için kredi başvurusu yapılacaktır.

Kampanya İçin Masraf Ödemem Gerekir Mi?

Kampanya için belirlenen faiz oranları %0’dır. Fakat kampanya kapsamında vergiler dahil olarak dosya masrafı için 630 TL alınacaktır. Bu para peşin olarak alınacaktır. Aynı zamanda aylık maliyet oranı da %0,3283 olarak belirlenmiştir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Şubat ayına özel olarak başlamıştır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında başvurmuş olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ