Kampanya Bulucu

Ford’tan Ekonomik Fiyatlarla Servis Kampanyası

Ford sadece sıfır araçlarda ve araç alımlarında kampanya düzenlemiyor. Eski araçları için servis ve bakımlarda da bir takım kampanyalar düzenliyor. Şimdi Ford kampanyaları ile çok uygun fiyatlarla servis ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu servis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler Ford servis’lerde usta işi fix menülerden ekonomik fiyatlarda yararlanabiliyorlar. Kampanya belirli modellerin belirli yıllar arasında ki araçlarında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Ford Servis kampanyalarından 2004 ile 2008 yılları arasında ki modellerde Ford Fiesta ve Fusion, 2005 ve 2011 arasında ki modeller ile C-MAX ile Focus araçları yararlanabilir. Ticari araçlarda da 2001 ve 2011  yılları arasında ki Ford Transit ile Transit Connect araçları bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında randevu alarak itmeniz kampanyadan yararlanmak için yeterlidir. Araç modeliniz ile ilgili ücret bilgilerini, alabileceğiniz hizmetleri www.ford.com.tr adresinden öğrenebilir, online olarak randevu alabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar randevu almalı ve servis hizmetini almalılardır. Bu tarihten sonra yapılacak servis ve bakım hizmetlerinde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Detaylar Nelerdir?

Araçta ki servis menüleri için belirlenen fiyatlar www.ford.com.tr internet sitesinde açıklanmıştır. İnternet sitesinden hem alabileceğiniz hizmetleri, hem de ne kadar ödeme yapacağınızın detaylarını görebilirsiniz. Kampanya 4 yaşının üzerinde ki bütün Ford araçlarını kapsar. Fakat her model için farklı fiyat tarifesi uygulanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.