Ford'tan 50. Yılına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford’tan 50. Yılına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Ford’tan 50. Yılına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Ticari araçlarda en fazla tercih edilen markalardan biri olan Ford, şimdi 50. Yılına özel müşterilerine oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Şimdi Ford kampanyaları ile alacağınız tüm ticari araçlarda faiz oranı %0. Yani faizsiz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile Ford, tüm ticari araç modellerinde 25.000 TL’ye kadar kredi imkanı tanıyor. Bu kredinin faizi yok iken, vadesi de 25 ay olarak sunuluyor. 50. Yılına özel olarak başlayan bu kampanyadan Ford Ranger hariç olmak üzere istediğiniz tüm Ford ticari araçları alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel kullanıcıların katılımına açıktır. Kurumsal müşteriler ve tüzel kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. Bireysel müşteriler de sadece perakende alımlarda bu kampanyadan yararlanabilir. Toplu alımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri içerisinde herhangi bir Ford Yetkili Satıcılara başvurarak kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmış olduğunuzda otomatik olarak Ford Finans’a yönlendirilmiş olursunuz. Gelir durumu, aylık düzenli gelir ve ödeme alışkanlığı gibi durumlar değerlendirilerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman belirtilmemiştir. Fakat kampanya sadece 50. Yıla özel olarak lanse edildiği için, kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceği düşünülüyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuruyu yapmalıdır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Kampanya bireysel olarak alınacak ticari araçlarda geçerlidir. Ford Ranger hariç tutularak, geri kalan tüm ticari araçlarda bu kampanya geçerli olacaktır. Kampanya sadece sıfır olarak alınacak araçlarda geçerlidir. İkinci el araçlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için perakende satış olmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ