Ford'tan 50. Yıla Özel Kampanya | Kampanya Bulucu

Ford’tan 50. Yıla Özel Kampanya

Ford’tan 50. Yıla Özel Kampanya

Ford 50. Yılını kutlaması nedeni ile müşterilerine oldukça iyi bir kampanya sunuyor. Bu Ford kampanyaları ile çok uygun koşullarda kredi alabilir, bunu kolayca ödeyebilirsiniz. Yani en uygun koşullarda araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler Ford’un kuruluşunun 50. yılı şerefine %0 faizle 25.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansınız bulunur. Üstelik bu kredi için 25 ay vade yapabilme şansınız da bulunur. Kampanya tüm ticari araçlarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanyadan her başvuran yararlanamayabilir. Kampanya sadece ticari araçlarda geçerli olacaktır. Binek araçlar için bu kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece anlaşmalı finans kuruluşlarında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu ya da kupon kullanmanıza vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Ford Yetkili Satıcılara başvurmuş olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacağı için kredi özellikleri farklı olacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya Ford marka bütün ticari araçlarda geçerli olacaktır. Sadece Ford Ranger aracı kampanyaya dahil değildir. Ayrıca binek araçlar vs. de bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya sadece tüzel kişiler için geçerlidir. Gerçek kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Ödeme Koşulları Nasıl Olacak?

Bu kampanya için alacağınız 25.000 TL’lik kredi için faiz oranı %0 olacaktır ve vade sayısı da 25 ay olacaktır. Bu koşullar ile ayda sadece 1.000 TL ödeyerek FordFinans kurumlarından kredi alabilir ve yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ