Kampanya Bulucu

Ford’dan Yaz Lastikleri Kampanyası

Ford kampanyaları, başlatmış olduğu yeni lastik kampanyaları ile araçlarınızı yaza hazırlıyor. Şimdi siz de bu kampanyadan yararlanarak, yeni yaz lastiklerinizi indirimli fiyata alabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan yararlananlar ücretsiz olarak yaz kontrollerini de yaptırabiliyor.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Kampanyadan yararlanarak Motorcraft marka yaz lastiklerini 119 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Araçların marka, Model ve yılına göre lastiklerin fiyatı da değişecektir. Ayrıca kampanya kapsamında yaz kontrolü ve klima kaçak kontrolü de tamamen ücretsiz olarak yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için Belirlenen süre aralığı 1 Nisan ve 30 Haziran 2015 tarihleri arasında olacaktır. Bu tarihler arasında Ford Teknik Servislere gelerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Araçları kapsıyor?

Kampanya Ford marka tüm binek ve hafif, orta ticari araçlarda geçerli olacaktır. Fakat Cargo model araçlar kampanya kapsamının dışında tutulmuştur.

Kampanyanın Başka Bir Artısı Var Mı?

Evet, var. Bu kampanya kapsamında 199 TL ve daha üzerinde bir harcama yaparsanız yazlık bakım seti hediye edilecektir. Bu hediye stoklarla sınırlı olduğu için belirlenen tarihten daha erken sona erebilir. Bunun yanı sıra her araç bu kampanya ile sadece bir tane yazlık bakım seti kazanabilir.

Kampanya Kapsamında ki Ödemeler Nasıl Yapılmalı?

Kampanyada ödeme ile ilgili herhangi bir kısıtlama belirtilmemiştir. İster nakit, ister kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Hatta kredi kartı ile yapılan ödemelere taksit imkanı da sunulacaktır.

Kampanya ile İlgili Diğer Detaylar Nelerdir?

Kampanyadan sadece Ford lifeCard sahipleri yararlanabilecek. Eğer bu karta sahip değilseniz, Ford Yetkili Satıcılar, ya da Yetkili Servislerden edinebilirsiniz. Bu sayede sürekli olarak Ford kampanyalarından yararlanabilir ve ayrıcalıklı Ford dünyasına girebilir. Bu kart ile şirket ve Filo ticari araçları da kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.