Kampanya Bulucu

Ford’dan Ücretsiz Kış Kontrolü

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Hayalinizdeki Ford araca sahipseniz çok şanslısınız. Hayalini kurduğunuz araca sahip olduktan sonra bakım ve onarımını kafanıza takmayın diye Ford muhteşem bir kampanya sunuyor. Hem de kış ayı bu kadar yaklaşmışken. Kış ayı geldi, bu kadar masraf içinde araç bakımıyla nasıl uğraşacağım diyorsanız tam size uygun bir kampanya okuyorsunuz!

Ford 31 Aralık 2016’ya kadar Ford Yetkili Servislerinde ücretsiz kış kontrolü olanağı sunuyor. Üstelik kampanya sadece bununla da sınırlı değil:

Satın aldığını kış lastiklerinde 4 alın, 3 ödeyin! veya KDV’yi Ford karşılasın.

Aküleri ve Motorcraft silecekleri de avantajlı fiyatlara satın alın.

Avantajlar sadece bu kadar mı diyorsanız tabi ki avantajlar henüz bitmedi:

Ford Yetkili Servislerinde 239 TL ve üstü alışverişlerinizde polarlı buz kazıyıcılı kışlık oto bakım setinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Motorcraft silecekler ve FordCalsium akülerde avantajlı fiyatlara sahip olmanız için yine Ford Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan Ford araç sahibi herkes faydalanabilir. Ford Yetkili Servislerine giderek ücretsiz kış kontrollerini yaptırabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerli olacak, bu tarihten sonra kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir.  Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanyanın süresinde uzatma yapmadığı sürece 31 Alık 2016’dan sonra kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanya sadece  FordTrucks hariç tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır.

Hediye kışlık oto bakım seti ve polarlı buz kazıyıcı kampanya kapsamında 239 TL ve üstü harcandığında geçerlidir. Kampanya kapsamında araç başına sadece bir adet verilebilir.

Kampanya dahilinde  Pirelli marka yaz ve kış lastiklerinde 4 al 3 öde, Continental, Goodyear ve Michelin marka yaz ve kış lastiklerinde KDV bizden kampanyası geçerli olacaktır.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.