Ford'dan Kasım Ayına Özel Bine araç Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford’dan Kasım Ayına Özel Bine araç Kampanyası

Ford’dan Kasım Ayına Özel Bine araç Kampanyası

En fazla tercih edilen araç markalarından biri olan Ford, bu aya özel başlattığı kampanya ile isteyen herkesi araç sahibi yapmayı amaçlıyor. Şimdi Ford kampanyaları ile çok uygun kredi koşullar sayesinde yeni bir araba sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihlerinde başvuran müşteriler binek araçların tümünde 30.000 TL’ye kadar kredi çekebilme şansına sahip oluyorlar. Bu kredi için 20 aya kadar vade ve %0,69 faiz oranları kullanabiliyorlar. Yeni Ford Mondeo için kredi 40.000 TL’ye kadar ve faiz oranı %0,66 oranında.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşından büyük olan herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilir. Fakat her başvuru yapan bu kampanyadan yararlanamayabilir. Bu konuda ki tüm yetki Ford Yetkili Servislerine aittir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yok. Size en yakın Ford Yetkili Satıcılara giderek başvuru yapabilirsiniz. Sizden belirli evrak ve belge isteyeceklerdir. Daha sonra gelir durumunuza ve daha önce ki ödeme alışkanlıklarınıza bakılarak kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınız belirlenir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Sadece Kasım ayına özel olarak başladığı için 1 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?

Bu kampanya sadece bireysel amaç için alınan perakende alımlarda geçerlidir. Toplu alımlarda ve ticari alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Her Ford Yetkili Servisi kampanyanın şartlarında bir takım değişiklikler yapma hakkına sahiptir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ