Kampanya Bulucu

Ford’dan Kasım Ayı Kampanyası: Yüzde Sıfır Faiz

Ford birbirinden farklı ticari araçlarında Kasım ayı kampanyası olarak başlatmış olduğu yüzde sıfır faiz imkanı ile oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Özellikle yakıt tüketimi konusunda hiçbir rakibi olmayan ve kendi sınıfında diğer modellere ders veren Yeni Ford Tourneo Courier, oldukça fazla ilgi odağı haline gelmişken bu kampanyanın başlaması tüketicileri de sevindirmiş oldu.

Size sunulan kredi imkanları alacağınız araçlara göre doğal olarak değişiyor. Fakat hepsinin özelliği faiz oranının yüzde sıfır olması. Transit Custom ve Tourneo Custom ticari araçlarında 24 ay vade ve sıfır faiz ile 30.000 TL kredi çekebilme imkanınız var. Diğer Transit,Connect, Ranger, Yeni Connect araçlarında 18 aylık vade ve yine yüzde sıfır faizle 18.000 TL kredi alabilirsiniz. Yeni Transit, Transit Courier ve Tourneo Courier araçlarında da faizsiz olarak 24 ay vadeli 24.000 TL kredi çekebilirsiniz.

Ford Kasım Ayı

Ford Kasım Ayı Kampanyası ile ilgili tüm detaylar aşağıda ki gibidir:

Tourneo ve Transit Courier için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22, yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.

Tourneo ve Transit Custom için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

Transit, Connect ve Ranger için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,40, yıllık toplam maliyet oranı %4,80 olmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.