Kampanya Bulucu

Ford’dan Kadınlar Günü Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Ford’dan Kadınlar Günü Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Ford yetkili satıcılarına giderek satın alacağınız 2016 model Focus ST-Line, Mondeo, Fiesta ST-Line ve tüm 1.0L Eco Boost araçlarında % 4 oranında, Focus Trend X benzinli manul modeline sahip olan araçlar haricinde tüm binek araçlarında ise %2 oranında indirimden yararlanma fırsatı sizi bekliyor! Bu kampanya ile birlikte rakiplerini gölgede bırakan beş kapı ve Station Wagon’a sahip 1.5 L Eco Boost 180 PS Ford Mondeo’ya 1.165 TL indirim ile birlikte sahip olabilirsiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 7 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Ford yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan araçlardan birini satın alması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım gösterebilmek için öncelikle kadın olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Ford yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan araçlardan birini satın alacak olmaktır.

Kampanya Kapsamında İndirim Oranları Ne Kadardır?

2016 yılı modeline sahip olan Mondeo 1.5 L Eco Boost 160 PS ( Station Wagon ve 5 kapılı) araçların alımında tavsiye edilen ve geçerli olan destekli kredili anahtarın teslimi için belirlenmiş olan satış fiyatı üzerinden uygulanan maksimum indirim tutarı 10.165 TL olarak belirlenmiştir.

2016 yılı modeline sahip olan Focus ST-Line, Mondeo, Fiesta ST-Line ve tüm 1.0L Eco Boost motorlu araçları için tavsiye edilmiş olan perakende satış fiyatı üzerinde %4 oranında indirim uygulanacaktır. Diğer 2016 yılı modeline sahip olan Connect Journey ve Courier modelleri hariç binek araçlarda tavsiye edilmiş olan perakende satış fiyatı üzerinde %2 oranında indirim uygulanacaktır.

2017 yılı modeline sahip olan tüm binek araçlar için tavsiye edilmiş olan perakende satış fiyatı üzerinde %2 oranında indirim uygulanacaktır.

Focus ve Mondeo Araçlarının Özellikleri Nelerdir?

Focus’un karbondioksit salınımı 99-149 g/km arasındadır. Yakıt tüketimi 1/100 km için şehir içinde 4,2 ve 8,7 arasında, şehir dışında 3,6 ve 4,9 arasında ve ortalama olarak 3,8 ile 6,3 arasındadır.

Mondeo’nun karbondioksit salınım 109-146 g/km arasındadır. Yakıt tüketimi 1/100 km için şehir içinde 4,8 ve 8,7 arasında, şehir dışında 3,8 ve 4,9 arasında ve ortalama olarak 4,1 ve 6,3 arasındadır.

Aksesuarlar, özel donanımlar, lastikler ve jantlar yakıt tüketimini farklı oranlarda değiştirebilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya sadece kadınlara özel olarak yürütülmektedir.

Bu kampanya, kampanya tarihleri içinde sunulmuş olan diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanyaya ait reklamlarda kullanılan araçlar ile pazara sunulacak olan araçlar arasında hem görsel hem de donanımsal açıdan farklılıklar olabilir.

Ford Otosan bu kampanya ile ilgili koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında önceden haber verme gereği duymadan değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.