Ford'dan Eylül Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Ford’dan Eylül Fırsatı

Ford, binek araçlarda “Eylül Fırsatı” adı ile yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya yeni Ford Kuga dahil olmak üzere tüm binek araçları kapsıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için Eylül ayı içerisinde mutlaka almanız gerekiyor. Kampanyanın size sunmuş olduğu avantaj ise 30.000 TL olarak çekeceğiniz krediyi 30 ay vade ile taksite bölüp, üstelik sadece yüzde 0,65 oranında faiz uygulanması.

Bu kampanya da asıl amaçlanan yeni lanse ettikleri ve herkes tarafından bilinmesini amaçladıkları, akıllı teknoloji araba modelleri. Bunun bir örneği yeni Ford Kuga. Akıllı teknoloji sayesinde hiç dokunmadan bagaj kapağının açılması, bu arabanın en büyük marifetlerinden biridir. Bu ne işinize yarar? Genelde arabanın bagajına doğru yönelmiş olduğumuz zamanlarda ellerimiz dolu olur. Buda bagajın kapısını açmamız konusunda bizi zorlayabilir. İşte bu durumu çözebilmek adına ayağınızı bagajın alt tarafına doğru uzattığınızda otomatik açılan bagaj kapısı yapılmış durumda.

Size verilen krediler FordFinans güvencesi ile verilir. 30.000 TL’lik 30 ay vadeli ve yüzde 0,65 faizli bu kredileri bireysel olarak araba alıcıları kullanabilir ve en fazla bir defa yararlanabilirler. Bu faiz oranları ile bir hesaplama yapmış olduğunuz zaman, ödemeniz gereken faizin 1.125 TL olduğunu bulursunuz ki bu aslında oldukça cazip bir faiz oranıdır. Tabi bir de dosya masrafı olarak sadece bir kereye mahsus 630 TL ödemeniz gerekir.

Ford Eylül Fırsatı kampanyasının merak ettiğiniz tüm detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketim değeri 100 km’de minimum 5,5L ile 10,2L arasında CO2 emisyon değerleri ise 154 g/km ile 179 g/km arasında değişmektedir. Belirtilen aylık %0,65 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 30 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.125 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,92, yıllık toplam maliyet oranı %11,09 olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.