Ford Şubat Ayı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford Şubat Ayı Kampanyası

Ford Şubat Ayı Kampanyası

Eğer bu ay içerisinde yeni bir Ford marka binek araç almayı planlıyorsanız, oldukça şanslı olabilirsiniz. Çünkü yeni Ford kampanyaları ile 40.000 TL’ye kadar kredi alabilir ve almış olduğunuz kredi için de uygun faiz oranları ve vade sayısından da faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Ford Yetkili Satıcılara başvurmuş olduğunuz zaman binek araçlar için yapacağınız alımlarda 40.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Üstelik bu kredi için 20 aylık vade ve %0,66 faiz oranı seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan bütün TC vatandaşları, kampanyadan faydalanmak maksadı ile başvuru yapabilirler. Kampanya Türkiye genelinde ki bütün Ford Yetkili Satıcılarda geçerlidir. Ford Yeni Mondeo Style modelinin dışında ki tüm binek araçlar bu kampanyaya dahildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya sadece FordFinans kuruluşundan alınan kredilerde geçerli olacaktır. Diğer kurumlara ait kredilerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Kampanya için belirtilen tarihler arasında herhangi bir Ford Yetkili Satıcısına başvurmanız, kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Şubat ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Şubat 2016 tarihinde başlayan bu araba kampanyası 29 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Her Bayide Aynı Mıdır?

Başlayan bu kampanya ile belirtilen indirim tutarları ve avantajlar, belirtilen azami koşullardır. Bayiler inisiyatiflerini kullanarak ek indirim ve ya daha iyi koşullar sağlayabilme yetkisine sahiptir. Fakat kampanya sürecinde oluşacak şartlar en kötü durumda bile bu şekilde olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ