Kampanya Bulucu

Ford Servis’te Yaz Kampanyası

Yazın artık kendini hissettirmesi ile araçların da yazlık bakımlarını yaptırmaları gereken zaman başladı. Ford kampanyaları da bu zamanda fırsatlar ile birlikte servis kampanyaları ve bakım kampanyaları başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile tamamen ücretsiz olarak yaz kontrolü ve klima soğutma ve kaçak kontrolü yapabilirsiniz. Ayrıca gaz dolumu 59 TL, Motorcraft yaz lastikleri ise 119 TL olarak sunulacaktır. Toplamda 199 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda yazlık bakım seti de hediye edilecek. Üstelik ödeme konusunda da kredi kartına taksit yapabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya öncelikle 4 yaş ve daha üstünde olan Ford modelleri için geçerli olacak. Ayrıca bu kampanyadan yararlanabilmek için Ford LifeCard’ınızın bulunması gerekiyor. Çünkü bu kampanyadan sadece bu kart sahipleri faydalanabilecek. Ayrıca bu kampanya sadece Ford Servis’lerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Hangi Araçlar İçin Geçerlidir?

Bu kampanya Cargo model dışında ki tüm binek ve hafif ticari Ford marka araçlarda geçerli olacaktır. Sadece Cargo araçları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya ile ilgili fiyatlar araç modellerine göre değişiklik gösterecektir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya araç bazlı olduğu için her araç bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Aynı şekilde yazlık bakım seti de bir araca en fazla bir adet verilebilir. Yazlık bakım seti stoklarla sınırlı olduğu için, tükenmesi halinde verilemeyebilir.

Kampanya ile Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanya tutarları azami tutarlardır. Her servis ekstra olarak indirim yapabilme hakkına ve yetkisine sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.