Ford Kasım Ayı Araç Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford Kasım Ayı Araç Kampanyası

Ford Kasım Ayı Araç Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Hayalinizdeki Ford araca kavuşmanıza çok az kaldı! Ford Kasım ayı araç kampanyasıyla tüm işlerinizde size eşlik edecek Ford aracınızı işlerinizi daha hızlı tamamlayıp zamandan kazanın. Üstelik Kasım ayı kampanyasında tüm Ford binek araçları 4 yıl ya da 100.000 km garantili olarak sunuluyor.

İsterseniz tüm Ford araçlarında geçerli 24.000 TL, 12 ay ve %0 faiz avantajından yararlanabilir, aracınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


İsterseniz de her şey dahil finans paketinden yararlanıp FKasko avantajıyla herhangi bir Ford aracına 28.000 TL, 12 ay ve %0 fazile sahip olabilirsiniz. (Her Şey dahil finans paketi hakkında bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.)

Ford Mavi Plan avantajları da yine kasım ayı boyunca devam edecek.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Ford Kasım Ayı Araç Kampanyasına başvurmak için size en yakın Ford yetkili satıcısına uğrayabilirsiniz.  Kasım ayının sonuna kadar Ford yetkili satıcılarında kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Ford Kasım Ayı Araç Kampanyasına kasım ayının sonuna kadar dahil olabilirsiniz. Kampanya 1 Kasım – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyanın Şartları Neler?

  • %0 kampanya faizi gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç satın almaları durumunda Ford Finans kredilerinde geçerlidir.
  • 24.000 TL, 12 ay ve %0 faiz’de aylık taksit tutarı 2.000 TL’dir. Bir defaya mahsus olmak üzere 126 TL dosya masrafı alınır.
  • 28.000 TL, 12 ay ve %0 faiz’de aylık taksit tutarı 2.333 TL’dir. Bir defaya mahsus olmak üzere 147 TL dosya masrafı alınır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ