Kampanya Bulucu

Ford İndirimli Araç Servis Kampanyası

Ford servisleri 4 yılını doldurmuş ve üzeri araçlar için çok indirimli ve paket menülerden oluşan bir araç servis hizmeti kampanyası sunuyor.

Üstelik konusunda uzman ustalar ile alacağınız bu hizmetlerden 25 farklı kontrol yapılıyor ve olası he türlü arızanız için hem ek yedek parça hizmeti ve orijinal yedek parça hizmeti de ayrıca sunuluyor.

Kampanya dâhilinde sunulan hizmetler ise

Karter tapa

Yağ filtresi

Hava filtresi

Motor yağı

İşçilik

Olarak belirlenmiş.  Kampanyadan yararlanabilmek ve aracınıza özel fix fiyatlar ile bakımlarını yaptırmak için randevu almalı ve araçlarınızı istediğiniz en yakın Ford yetkili servislerine götürerek yararlanmanız gerekiyor. Modellere bağlı olarak fiyatlarda değişiklik gösterilebilir. En düşük Ford araç servis fiyatı ise 219 liradan başlıyor.

Kampanya detayları

4 yaş ve üzeri otomobillerinize ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!
2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 199 TL,
2001-2006 model Ford Transit 219 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 249 TL,
2006-2011 model Ford Transit araçlar ise 299 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Eko Servis menüsünden faydalanabilirsiniz.
Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:
Motor yağı
Yağ filtresi
Hava filtresi
Karter tapa
İşçilik
Otomobil servis ilanı için tıklayın.
Ticari araç servis ilanı için tıklayın.
Servis randevusu almak için tıklayınız.
Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yıl, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2014 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz. Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.